Vilniaus rinka

Po Naujųjų – pokyčiai naudojantis mobiliojo ryšio paslaugomis Jungtinėje Karalystėje

Vienos Lietuvoje veikiančios didžiosios mobiliojo ryšio bendrovės po Naujųjų keliaujant Jungtinėje Karalystėje (JK) ryšio paslaugų įkainių nekeis, tačiau kitos įkainius turės neišvengiamai koreguoti.

„Telia Lietuva“ atstovas spaudai Audrius Stasiulaitis teigė, kad po Naujųjų ryšys keliaujant JK bus apmokestinamas kitais tarifais.

„Su JK pasitraukimu iš ES nustoja galioti tiek Bendrijos šalyse nustatytas mobiliojo ryšio paslaugų reguliavimas, tiek ir išskirtinės „Telia“ klientų sąlygos kaip namuose, kurias jie turi keliaudami po kitas ES šalis.

Todėl dabar skambučiai į Lietuvą ir JK viduje kainuos 1,03 Eur/min., įeinantys skambučiai bus apmokestinami 0,54 Eur/min., SMS – 0,23 euro, mobiliojo interneto duomenys – 0,25 Eur/MB“, – Eltai sakė A. Stasiulaitis.

„Tačiau žmonių patogumui keliaujant JK bus galima įsigyti ir 1 GB duomenų paketą už 5 eurus, jis galios savaitę“, – pridūrė jis.


Tuo metu „Tele2“ komunikacijos vadovas Andrius Baranauskas teigė, kad ryšio kainos jų klientams nesikeis.

„Tarptinklinio ryšio kainos priklauso ne tik nuo mūsų, bet ir nuo mūsų partnerių kitoje šalyje. Šiandien jokios informacijos iš partnerių Didžiojoje Britanijoje nesame gavę. Tai reiškia, kad kainos Lietuvos gyventojams, vartotojams, skambučiai į Didžiąją Britaniją ar tarptinklinis ryšys, skambinant iš Didžiosios Britanijos, kainuos tiek pat, kiek kainavo iki šiol, kainos nesikeičia“, – teigė A. Baranauskas.

„Jei ateityje tokią informaciją gausime ir kainos keisis, informuosime iš anksto. Bet kol kas gera žinia ta, kad kainos nesikeičia“, – pabrėžė jis.

„Bitės“ korporatyvinės komunikacijos vadovas Jaunius Špakauskas teigė, kad kol kas paslaugų kainų klausimas yra sprendžiamas su partneriais Jungtinėje Karalystėje.

27 ES valstybės narės yra uždegusios žalią šviesą prekybos susitarimui su Jungtine Karalyste (JK) dėl prekybos po „Brexito“ pereinamojo laikotarpio pabaigos.

Nors susitarimas preliminariai įsigalios nuo sausio 1 d., jį atgaline data dar turės ratifikuoti Europos Parlamentas, kuris tai veikiausiai padarys vasario pabaigoje.

Lukas Blekaitis (ELTA)

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

4 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Nesvarbu
Nesvarbu
23 dienas (-ų)

Telia nepraleis progos pašūdeliauti. Jau ir taip pirmai progai pasitaikius ES šalyse įjungia priemokas, nesvarbu kad sim korteles trafikas lygus 0.

Back to top button