Vilniaus rinka

Planuojant pasinaudoti greita paskola – ką naudinga žinoti

Praktika rodo, kad ne kiekvienas vartotojas žino skirtumus tarp „geros“ ir „blogos“ paskolos. Kai kurie vartotojai yra įsitikinę, kad visos paskolos yra „blogos“, o tuo tarpu kiti mano, kad tokio dalyko kaip „bloga“ paskola apskritai nėra. Taip pat nereikėtų manyti, kad visos paskolos yra vienodos, nes tai būtų bene didžiausia klaida.

Todėl jei jūs šiuo metu domitės greita paskola ir svarstote galimybę kreiptis į kreditorius, visų pirma atsižvelkite į kelis praktiškus finansinius patarimus.

Bet pirmiau, kas yra greita paskola?

Greita paskola dar gali būti vadinama skubia paskola, momentine paskola, paskola internetu. Tokie pavadinimų variantai išduoda, jog tai paskolos tipas išduodamas itin greitai, ytradiciškai per 10-15 min. Prašymo forma užpildoma internetu arba telefonu. Tapatybė ir banko sąskaitos informacija patvirtinama internetine bankininkyste.

 

Norint gauti greitą paskolą nereikia eiti į banko, įmonės skyrių ar dar kur. Paskolą galima gauti tiesiog gulint lovoje ar vartantis pliaže. Žinoma, paskolos išduodamos darbo dienomis, darbo valandomis.

Įvertinkite savo finansinę situaciją ir galimybes

Apie kreipimąsi dėl paskolos šiomis dienomis galvoja daugybė žmonių, tačiau tik nedaugelis iš jų yra linkęs pagalvoti ir apie savo tikrąją finansinę situaciją bei galimybes. Tačiau, deja, bet tai yra labai didelė klaida, kuri gali reikšmingai pabloginti žmogaus finansinę padėtį. Jei žmogus kreipsis dėl paskolos nežinodamas, kokios yra jo finansinės galimybės, ir vis dėlto kreditoriai jam suteiks paskolą (remdamiesi jiems prieinamais oficialiais duomenimis), žmogus gali pakliūti į finansinius spąstus, galiausiai negalėdamas laiku padengti savo prisiimtų finansinių įsipareigojimų.

Būtina suprasti, kad vien tai, jog kreditoriai gali pateikti teigiamą atsakymą, dar nereiškia, kad žmogaus finansinė padėtis yra stabili ir tvirta. Ne vienas žmogus turi įvairių neoficialių finansinių įsipareigojimų ir taip pat labai skiriasi turimi asmeninių finansų valdymo įgūdžiai. Jei vienas žmogus žino, kas yra biudžeto planavimas ir jo paskirstymas, tai tuo tarpu kitas į tai gali numoti ranka, bandydamas gyventi tik šia diena ir nesusimąstydamas kaip jo kasdien priimami finansiniai sprendimai gali paveikti jo ateitį. Todėl jei jūs skirsite laiko ir įvertinsite savo tikrąją padėtį, jums turėtų būti lengviau išvengti rimtų finansinių sunkumų.

 

Žinokite savo pagrindinį tikslą

Jei nežinote savo pagrindinio finansinio tikslo, nė nepradėkite dairytis paskolos. Finansiniai įsipareigojimai neturint tikslo gali privesti jus prie asmeninės finansinės krizės, kurią įveikti jums bus labai sudėtinga. Paskola turi būti naudojama pagal paskirtį. Tai reiškia, kad pirmiausia jūs turite žinoti, ką paskolos pagalba bandysite pasiekti. Be to, jei jūs turėsite labai aiškų finansinį tikslą, jums taip pat bus kur kas aiškiau, kokio dydžio paskolos jums iš tikrųjų galėtų reikėti. Tai padės apsisaugoti tiek nuo pernelyg mažos, tiek ir nuo per daug didelės paskolos ėmimo.

Jei jums reikia 2000 eurų paskolos, jūs neturėtumėte kreiptis dėl 1800 eurų ar dėl 2500 eurų paskolos. Jei žinote konkrečią sumą, kreipkitės būtent dėl jos. Jei pasiskolinsite per mažai, jums ir toliau teks sukti galvą, kaip galėtumėte gauti papildomų lėšų. Tuo tarpu, jei jūs pasiskolinsite per daug, taip pat patirsite papildomų sunkumų, nes jums teks kreditoriams grąžinti daugiau ir patirti didesnes finansines išlaidas.

Palyginkite skirtingų kreditorių paskolų pasiūlymus

Labai svarbu, kad bandydami pasirinkti paskolą jūs skirtumėte pakankamai laiko ir pastangų tam, jog galiausiai galėtumėte atrasti pačiomis palankiausiomis sąlygomis pasižymintį paskolos pasiūlymą. Kiekvienas kreditorius yra skirtingas, todėl kiekvieno kreditoriaus siūlomos paskolų sąlygos taip pat gali labai reikšmingai skirtis.

 

Jei jūs pasinaudosite internetu ir peržiūrėsite šiuolaikinėje finansinių paslaugų rinkoje veikiančius kreditorius bei palyginsite jų taikomus pasiūlymus, galėsite lengviau suprasti, kurie pasiūlymai galėtų jums padėti daugiau sutaupyti. Be to, turėtumėte vengti didelėmis palūkanomis ir trumpu paskolos grąžinimo terminu pasižyminčių finansinių įsipareigojimų, kadangi pastarieji galėtų labiausiai paveikti jūsų finansinę padėtį. Todėl ieškokite palankiausių pasiūlymų ir rinkitės tik tai, kas pasižymėtų mažiausia rizika.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
2 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button