Vilniaus rinka

Pirmoji Baltijos šalyse „Decathlon“ parduotuvė įsikurs pietiniame Vilniuje

Pirmuoju pietiniame Vilniuje vystomo komercinio projekto „VNO verslo ir prekybos parkas“ nuomininku tapo pasaulinis sporto ir laisvalaikio prekių gigantas „Decathlon“. Projektą vystančios bendrovės „VPH“ atstovai numato, kad naujoji parduotuvė bus atidaryta kitų metų rudenį.

Netoli oro uosto esančiame „VNO verslo ir prekybos parke“ įsikursianti „Decathlon“ parduotuvė bus pirmoji visose Baltijos šalyse. Planuojama, kad jos plotas sieks 5000 kv. m. Projekte numatyta galimybė ją išplėsti dar 1000 kv. m.

Kaip sako naująjį verslo ir prekybos parką vystančios bendrovės „VPH“ partneris Artūras Šukys, „Decathlon“ yra panašaus lygio flagmanas, kaip ir prieš ketverius metus į Lietuvos rinką įžengusi bei pirmoji iš komercinių prekės ženklų savo parduotuvę pietiniame Vilniuje atidariusi „IKEA“.

 

„Prekės ženklas „Decathlon“ žinomas visame pasaulyje, o jo parduotuvės išsiskiria ypač plačia pasiūla bei patogumu. Populiarėjant aktyviam gyvenimo būdui, sporto ir laisvalaikio prekės tampa vis paklausesnės, todėl neabejojame, kad šis nuomininkas pritrauks didelį srautą vilniečių ir miesto svečių“, – teigia jis.

Nuo šių metų rugpjūčio Lietuvoje jau veikia šio prekės ženklo internetinė parduotuvė. Pasak UAB „Decathlon Lietuva” direktoriaus Nicolas Fogola, kompanija savo fizinėms parduotuvėms taiko ypatingus standartus, todėl atrinkti tinkamą vietą buvo labai atsakingas žingsnis.

„Mes laikomės požiūrio, kad „Decathlon“ yra ne tik parduotuvė, bet ir erdvė, kurioje gali išbandyti visas sporto priemones nuo šaudymo iš lanko iki palapinės. Vienas iš pagrindinių kompanijos tikslų –  įvairiomis sportinėmis veiklomis sudominti kuo daugiau žmonių, o tam reikia gana daug erdvės. Be to, greta parduotuvės bus ir aikštelė, kurioje galės sportuoti ir žaisti tiek mūsų darbuotojai, tiek lankytojai. Visas sąlygas įkurti „Decathlon“ parduotuvę, kuri atitiks prekės ženklo vertybes ir reikalavimus, mums suteikė būtent „VPH“. Dabar, kai jau atradome tinkamą vietą, galime susitelkti į šio projekto įgyvendinimą“, – sako N. Fogola.

 

Pasirašant sutartį dėl šios parduotuvės „VPH“ konsultavo advokatų kontora „Ellex“, o „Decathlon“ – „Sorainen“ advokatai.

A. Šukio teigimu, „VNO verslo ir prekybos parkas“ padės dar sparčiau vystytis pietinio Vilniaus rajonui. Anot jo, praėjusių metų pabaigoje, sujungus Pietinį ir Vakarinį aplinkelius, ši teritorija tapo dar lengviau pasiekiama.

„Komerciniai projektai prie oro uosto pamažu įgyja aiškią koncepciją ir turi potencialo vieni kitus papildyti. „VNO verslo ir prekybos parke“ nuomininkų sąrašą komplektuojame atsižvelgdami ne tik į potencialių pirkėjų poreikius, bet ir į netoliese jau veikiančių prekybos centrų „IKEA“ bei „Nordika“ gerus rezultatus. Stebint miesto vystymosi tendencijas, nekyla abejonių, jog tai yra viena perspektyviausių jo dalių“, – sako „VPH“ partneris.

 

Bendrovė „VPH“ 2015 metais sėkmingai įgyvendino prekybos slėnio „Nordika“, kuris taip pat yra greta oro uosto, projektą.

Vikingų gatvėje esančio „VNO verslo ir prekybos parko“ plotas siekia 9 hektarus.  Planuojama, kad projektas bus plėtojamas keliais etapais.

UAB „VPH“ yra nekilnojamo turto projektų vystymo ir valdymo bendrovė, kurios vadovai turi daugiau nei 20 metų veiklos patirties Kanadoje, Baltijos šalyse, Rusijoje ir Baltarusijoje. „VPH“ šiuo metu vystomų komercinių objektų bendras plotas sudaro beveik 100 tūkst. kvadratinių metrų, o bendrovės valdomos nuosavybės vertė viršija 100 mln. eurų. Pagrindinis „VPH“ biuras įsikūręs Vilniuje. Dar du kompanijos padaliniai veikia Rygoje ir Toronte.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button