Vilniaus rinka

Pirmąją Velykų dieną nedirbs visi prekybos tinklai

Pirmąją Velykų dieną, balandžio 12-ąją, nedirbs beveik visi didieji prekybos tinklai.

„Paskelbus karantiną, tos įmonės, kurios galėjo, leido savo darbuotojams dirbti iš namų. Didžioji dalis mūsų darbuotojų tokios galimybės neturi, nes parduotuvės turi būti atidaromos kasdien, kad mūsų pirkėjai galėtų įsigyti būtinų prekių. Tad nusprendėme, kad šiemet per Velykų sekmadienį mūsų darbuotojai galės ilsėtis ir, kiek leidžia sąlygos karantino metu, leisti laiką su šeimomis”, – pranešime sako prekybos tinklo „Maxima“ generalinė direktorė Jolanta Bivainytė.

Lidl” taip pat pranešė apie tokį sprendimą.

 

„Normalu, kad per šventes visi norime būti su savo šeimos nariais, draugais, tad dabar mūsų darbuotojams jau net nekyla klausimas, ar dirbsime per didžiąsias šventes – mums tai jau tapo tradicija“, – pranešime sako „Lidl Lietuva“ direktorius Radostin Roussev-Peine.

Prekybos tinklas taip pat nurodė, kad pirmadienį, antrąją Velykų dieną, visos „Lidl“ parduotuvės dirbs karantino metu skelbtu darbo laiku – nuo 9 iki 20 valandos.

Prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė Indrė Baltrušaitienė Eltai nurodė, kad šio prekybos tinklo parduotuvės pirmąją Velykų dieną taip pat nedirbs.

 

Norfa“ atstovas Darius Ryliškis informavo, kad balandžio 11 dieną parduotuvės dirbs iki 20 valandos, Velykų dieną nedirbs, o pirmadienį darbą pradės nuo 8 valandų ryto.

Pirmąją Velykų dieną taip pat nedirbs nė viena „Rimi“ parduotuvė. Kaip teigiama pranešime, pirmadienį, antrąją Velykų dieną, visos parduotuvės dirbs karantino laikotarpiu nustatytu darbo grafiku, t.y. 9-20 val. Sutrumpintai dirbs ir trys didžiosios „Rimi“ – Vilniuje, Šiaurės miestelyje, Kaune, pirkinių centre „Savas“, ir Klaipėdoje, prekybos centre „Arena“, kurios karantino metu, kaip budinčios parduotuvės, dirba ilgiau.

Kornelija Mykolaitytė (ELTA)

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button