Dovanomis siekiame ne tik pradžiuginti žmogų, jį nustebinti, bet ir suteikti realią vertę. Dovanų čekiai – populiari dovana, suteikianti pasirinkimo laisvę. Nors įprastai jie siūlo pramogines, naujų patirčių ar poilsines paslaugas, šiemet „Gera dovana“ ir „Workland“ sukūrė dovanų čekį, kuris suteiks ramią ir stilingą darbo erdvę.

Sparčiai populiarėjanti paslauga

Pilnai aptarnaujami biurai ir bendradarbystės erdvės – darbo vieta, tinkama kiekvienam: nuo ramios darbo vietos ir pabėgimo iš namų ieškančiam laisvai samdomo darbuotojo, iki laikino ir komfortiško sprendimo ieškančių tarptautinių įmonių. „Workland“ centrų vadovė Lietuvoje Laura Panovienė teigia, kad biuras – ne tik erdvė darbui, o įvairiapusė paslauga, tad ir sprendimai čia – lankstūs, o darbo vieta, kurioje lengva susikaupti ir malonu atlikti užduotis, reikalinga kiekvienam.

„Mūsų dovanų kuponas – dovana nebūtinai tik užimtam verslininkui, kokį visi įsivaizduotume. Šeimos narys, dirbantis iš namų, norintis produktyviai ramioje aplinkoje atlikti savo užduotis; studentas, rašantis magistro darbą, ieškantis susikaupimo; netgi didelės kompanijos darbuotoja, dirbanti nuotoliu – apsidžiaugs gavę galimybę namų erdvę atskirti nuo darbo ir iškeisti į profesionalią, įkvepiančią aplinką vienoje „Workland“ lokacijų,“ – sako L. Panovienė.

Kalėdoms ieško išskirtinių dovanų

Generalinio įmonės „Gera dovana“ direktoriaus Ernesto Vasiliausko teigimu, įspūdžius ir geras emocijas kuriančios dovanos – pagrindinis „Gera dovana“ tikslas, o bendradarbiavimas su „Workland“ leidžia praplėsti asortimentą išskirtine dovana bei pasiūlyti išbandyti kitokią darbo aplinką. Tai puiki galimybė bent trumpam atitrūkti  nuo įprastos darbo dienos rutinos, pasisemti įkvėpimo ir atrasti bendradarbystės erdvės teikiamus privalumus.

„Ne paslaptis, kad artėjant šventiniam laikotarpiui klientai ieško išskirtinių dovanų. Tad ir mes kasmet  šventes pasitinkame naujomis paslaugomis, išskirtinėmis pramogomis ir ilgai išliekančiomis emocijomis. Šiuo metu komanda yra paruošusi daugiau nei 3 000 įspūdžio dovanų, kurios padės nustebinti net patį išrankiausią. Stengiamės užtikrinti, kad įspūdžio dovanomis pasidžiaugti galėtų kiekvienas jas gavęs. Todėl šiomis dovanomis galima pasinaudoti net iki 12 mėn.,“ – pasakoja Ernestas Vasiliauskas.

Įspūdžio dovanų platinimo įmonė „Gera dovana“ siūlys rinktis tarp 1 ir 10 darbo dienų narysčių „Workland“ bendradarbystės erdvėje, į kurią įskaičiuota kava, internetas, administracijos pagalba, komfortiškos bendrosios erdvės produktyviam darbui.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist