Vilniaus rinka

Pilies gatvėje atidaryta nauja „Rimi“ parduotuvė

Sparčios plėtros metus „Rimi“ užbaigia dviem naujų parduotuvių atidarymais Vilniuje Išsikėlęs tikslą iki 2023 metų Lietuvoje turėti 100 parduotuvių mažmeninės prekybos tinklas „Rimi“ link jo įgyvendinimo šiemet priartėjo atverdamas net 12 naujų prekybos vietų įvairiuose šalies miestuose. Įvairių dydžių, šiuolaikiškai įrengtos ir pirkėjų pamėgtą asortimentą siūlančios parduotuvės atidarytos Kaune, Klaipėdoje ir Kretingoje. Vilniuje duris atvėrė parduotuvės Avižienių ir Galgių mikrorajonuose, Šeimyniškių g. esančiame verslo centre „Business Stadium North“, Gedimino prospekte, prekybos ir pramogų centre „Vilnius Outlet“, o šiandien – Pilies ir Šiltnamių gatvėse.

„Užbaigiame šiuos metus įgyvendinę savo planus ir „Rimi“ dar labiau priartinę prie platų asortimentą, aukštą produktų ir aptarnavimo kokybę, šiuolaikines technologijas bei jų suteikiamus patogumus vertinančių pirkėjų, kurie naujų parduotuvių labai laukė ir netruko jas pamėgti, – sako „Rimi Lietuva“ Plėtros vadovė Rosita Kucevičienė. – Kiekviena iš atidarytų parduotuvių reiškia sutelktą mūsų komandos bei nekilnojamojo turto vystymo partnerių darbą, ieškant geriausių sprendimų ir prisitaikant prie besikeičiančios situacijos, kuriai didelės įtakos turėjo ir su pandemija susiję iššūkiai.“

Vystydama savo prekybos tinklą „Rimi Lietuva“ šiais metais Lietuvoje investavo 16 mln. eurų. Iš jų 12,5 mln. eurų skirta naujų parduotuvių įrengimui, dar 3,5 milijono – esamų parduotuvių atnaujinimams. Šios lėšos panaudotos statyboms, patalpų remontams, naujai įrangai įsigyti, stovėjimo aikštelėms įrengti ir kitiems patogumams, kurių naudą naujų parduotuvių pirkėjai jau galėjo pajusti.

 

„Kas kartą kurdamiesi naujoje vietoje įvertiname vietos bendruomenės poreikius ir atitinkamai sprendžiame, kokio dydžio turi būti parduotuvė, kokie skyriai ir produktų pasirinkimas bei paslaugos joje turi atsirasti, kad atlieptume vietos bendruomenės bei čia apsilankysiančių svečių lūkesčius“, – sako „Rimi Lietuva“ Plėtros vadovė.

Šiandien Vilniaus Pilies g. 10 atidaromoje „Rimi“ Express tipo parduotuvėje bus galima įsigyti pagrindinius maisto produktus, reikalingus kasdienai, tarp jų ir skirtus veganams, laktozės netoleruojantiems žmonėms, „Vikio“ skyriuje – Lietuvos ūkininkų produkcijos, o sušių ir salotų barai, kavos ir šviežiai spaustų sulčių salelės kvies visus skubančius, norinčius greitai užkąsti ar atsigerti. Taip pat čia bus galima įsigyti Vilniečio kortelę, pasinaudoti internetu, mikro bangų krosnelėje pasišildyti maistą, sumokėti mokesčius, išsigryninti pinigus, įsigyti „Rimi“ dovanų ir lojalumo programos korteles. Šioje nedidelėje, 416 kv. metrų, prekybinio ploto parduotuvėje, į kurios įrengimą investuota daugiau nei 600 tūkst. eurų, dirbs 10 „rimiečių“.

Šiandien Vilniuje taip pat duris atvėrė nauja „Rimi“ parduotuvė Lazdynų mikrorajone, adresu Šiltnamių g. 21. „Supermarket“ formato parduotuvė orientuota ne tik į aplinkinių mikrorajonų gyventojus, bet ir į besilankančius šalia esančiose Vilniaus greitosios pagalbos bei Lazdynų universitetinėje ligoninėse. Parduotuvė įrengta turint omenyje besikeičiantį Vilniaus miestą, į jos įrengimą investuota 800 tūkst. eurų, sukurta 30 naujų darbo vietų. Kartu su „Rimi“ parduotuvės pastate taip pat įsikūrė „Camelia“ vaistinė, „Pepco“ parduotuvė, picerija, specializuotos alaus, gurmė bei zooprekių parduotuvės. „Rimi“ parduotuvės prekybinis plotas siekia 1113 kv. metrų.

 

Per 2022 metus „Rimi Lietuva“ planuoja atidaryti dar 12 parduotuvių, į kurias investuos 16 mln. eurų, išpildydami tikslą būti visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
16 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
miestietis
miestietis
5 mėnesius

Pamiršta paminėti, kad parduotuvė atidaryta diskusijas keliančiame neteisėtai pastatytame ir netyčia įteisintame pastate (perdengtas senamiesčio kiemas)

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button