Pigiausių maisto produktų vidutinis krepšelis Lietuvos prekybos centruose vasarį brango 1 proc. (0,80 euro), ir, kaip rodo kainas stebinčio portalo Pricer.lt analizė, buvo 28,6 proc. (17,16 euro) brangesnis nei 2022 metų vasarį.

Kaip ir sausį, labiausiai krepšelio kainą sumažino prekybos tinklas „Maxima“ (1,58 euro.) ir liko pirmoje vietoje. Tuo metu  „Barbora“, padidinusi kainą 1,46 euro, – įsitaisė antroje pozicijoje, o prekybos tinklas „Rimi“, sumažinęs kainą 6,45 euro, išstūmė iš trečiosios vietos sausį buvusį „Lidl“. Pastarasis vasarį tenkinasi ketvirta vieta (brango 4,92 euro). Penktoje pozicijoje atsidūrė „e.Rimi“ (pigo 6,34 euro), iš ketvirtosios į šeštą vietą nukrito „Norfa“ (brango 3,36 euro), iš penktos į septintą nusileido ir „Iki“ (brango 3,91 euro), o „Last Mile“, brangindamas krepšelį 3,95 euro, iš šeštosios pozicijos nukrito į aštuntą.

Pasak Pricer.lt, skirtumas tarp pigiausio („Maxima“) ir brangiausio („Last Mile“) krepšelio yra 17,39 euro (26,5 proc.).

Iš viso reikšmingai (10 proc. ir daugiau) brango 48 prekės iš 52 stebimų, pigusių prekių nebuvo. Labiausiai brango pigiausia juoda duona, kiaušiniai, pigiausias batonas, cukrus, pomidorų sultys, vištiena.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

5 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar karinių pratybų metu Vilniuje turi būti skelbiama komendanto valanda?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist