Sostinės Perkūnkiemio rajone ketvirtadienį atidarytas naujas, specializuoto banko licenciją birželį įgijusios bendrovės „General Financing“ skyrius. Naujos koncepcijos padalinys atvertas siekiant padaryti finansines paslaugas lengvai ir patogiai prieinamas ne tik miesto centre, bet ir gyvenamųjų rajonų gyventojams. Skyrius įsikūręs bendrose patalpose su kavine „Caffeine“, tad specialistų konsultacijos čia bus teikiamos ne kabinetuose, o neformalioje aplinkoje – prie kavos staliukų.

Anot „General Financing“ atstovų, sostinės Perkūnkiemio rajonas pasirinktas neatsitiktinai. Užuot koncentruojantis miesto centre, nuspręsta atsižvelgti į labiausiai apgyvendintų sostinės rajonų poreikius.

„Siekiame, kad finansinės konsultacijos ir paslaugos būtų prieinamos paprasčiau – telktųsi ne tik miesto centre, kur darbo valandomis apsilankyti pavyksta ne kiekvienam. Perkūnkiemyje kuriasi ir būstus įsirenginėja vis daugiau gyventojų – jiems reikalingos vartojimo paskolos ir kitos finansinės paslaugos, tad žinome, jog šis skyrius čia tikrai laukiamas ir naudingas“, – sako „General Financing“ Klientų sėkmingos patirties vadovas Skirmantas Ketvirtis.

Naujajame „General Financing“ padalinyje atsisakyta finansinių paslaugų teikėjams įprastų klientų aptarnavimo zonų. Klientai bus konsultuojami atviroje erdvėje, ten, kur jiems patogiausia – pačioje kavinėje. Skyriaus darbuotojai klientus pasitiks su planšetiniais kompiuteriais bei siūlys konsultacijas visais klausimais, susijusiais su bendrovės teikiamomis paslaugomis.

Anot S. Ketvirčio, dėmesys teigiamoms klientų patirtims yra vienas svarbiausių „General Financing“ prioritetų. Todėl nuolat ieškoma naujų būdų geroms klientų patirtims kurti, o sėkmingų pavyzdžių žvalgomasi ir užsienio rinkose. S. Ketvirčio teigimu, ateityje tokie naujos koncepcijos skyriai bus atidaryti ir kituose Vilniaus rajonuose bei šalies miestuose.

„Neretai apsilankymas banke ar kalbėjimas apie finansines paslaugas gyventojams asocijuojasi su itin formalia, įpareigojančia, stresą keliančia aplinka. Mūsų siekis – su klientais apie finansus kalbėti paprastai ir suprantamai. Įgyvendinant šį tikslą kurta ir naujojo skyriaus koncepcija bei aplinka, kuri, tikiu, suteiks klientams tik malonias apsilankymo patirtis“, – sako S. Ketvirtis.

Naujasis bendrovės „General Financing“ skyrius duris atvėrė adresu Ukmergės g. 322, Vilniuje.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

13 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar iš Lietuvos oro uostų brangu skristi atostogauti?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist