Vidurio ir Rytų Europos mažų kainų prekybos drabužiais ir namų apyvokos prekėmis tinklas „Pepco“ sparčiai plečiasi ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse nemažindamas plėtros tempo ir jau rugpjūčio 7 d. skaičiuos 100-ą parduotuvių Baltijos regione. Tą pačią dieną planuojama atidaryti po vieną parduotuvę Raseiniuose, Rygoje ir Taline, tuomet bendras parduotuvių skaičius bus 102.

„Pepco“ Baltijos operacinės veiklos vadovas Aleksandr Čikaidze įvardija, kad plėtros ambicijos yra didelės, tempas išlieka intensyvus tiek šiais, tiek sekančiais metais, todėl nuolat ieškome tinkamų vietų naujų parduotuvių atidarymui. Plėtros galimybių žvalgomasi miestuose, kuriuose yra daugiau nei 4000 gyventojų.

Ieškant patalpų susiduriame su iššūkiu – mažesniuose miesteliuose ne visuomet pavyksta surasti tinkamas nuo 400 kv. m. patalpas parduotuvės veiklai. Dėl šios priežasties buvo sukurta „stand alone“ koncepcija, kuomet „Pepco“ siūlo techninį sprendimą projekto vystytojui įgyvendinti. Šiam projektui įgyvendinti yra reikalingas 2.700 kv. m. sklypo dydis, minimalus dydis – 2.000 kv. m, kuriame būtų mažiausiai 10 vietų automobiliams parkuoti.

 LTLVEE
2017100
201815116
201924158
20207422
PEPCO parduotuvių skaičiaus augimas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje kalendoriniais metais

Prekybos tinklo „Pepco“ pagrindinis lūkestis – atitikti pirkėjų poreikius, sudominti juos teikiamais pasiūlymais. „Pepco“ parduotuvėse pirkėjai gali surasti 30 prekių grupių žemų kainų asortimentą, kurį sudaro rūbai vaikams, moterims ir vyrams, apatinis trikotažas, aksesuarai, žaislai, dekoracijos, tekstilė, prekės namams ir kt. Apie 60 proc. „Pepco“ asortimento sudaro drabužiai (įskaitant avalynę ir apatinį trikotažą), apie 40 proc. – kitos prekės.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate naująją e. bilieto sistemą viešajame transporte?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.