Vilniaus širdyje esantis prekybos centras „Europa“ pavasarį pradeda su trenksmu: idant naują sezoną kiekvienas pasitiktų geros nuotaikos ir atsinaujinęs, 23–24 dienomis skelbia maloniai nuteikiančias nuolaidas ir dovanoja eilę šiuolaikiškų pramogų, o vyšnia ant pavasarinio „Europos“ torto taps šeštadienį čia skambėsiantis vienos stilingiausių ir populiariausių Lietuvos atlikėjų Monikos Pundziūtės-Monique akustinis koncertas.

„Šaltai žiemai pagaliau atslūgstant, ir šalyje palengva įsitvirtinant saulėtam, vis šiltėjančiam pavasariui, kylančią nuotaiką ir entuziazmą lėkti, linksmintis ir švęsti patiria, ko gero, kiekvienas. Taip pat ir norą atsinaujinti. Ne išimtis – ir prekybos centras „Europa“, kuris šiuo jausmu šįmet žūt būt nori pasidalinti ir su savo lankytojais. Todėl kviečiame miestiečius ir miesto svečius pasitikti pavasarį bei atšvęsti jį drauge, lepinantis skirtingomis nuolaidomis, inovatyviomis pramogomis ir populiariausiomis atlikėjos Monique dainomis“, – sako PC „Europa“ generalinė direktorė Rasa Vileikytė.

Švęsti pavasario pradžią prekybos centras „Europa“ nusiteikęs pasitinkant savaitgalį – kovo 23–24 dienomis.

Ir penktadienį, ir šeštadienį skirtingų parduotuvių lankytojai turės progos pasinaudoti pasiūlymais, smarkiai pasitarnausiančiais atnaujinant garderobą ar norint įkvėpti gaivos kitose sferose, o taip pat šeštadienį galės ir nemokamai išbandyti skirtingas virtualios realybės pramogas – pasinerti į inovatyvias atrakcijas, lauksiančias pramogautojų 13–17 valandomis.

Nors įprastai automobilių stovėjimo aikštelė „Europos“ lankytojams visiškai nemokama vien savaitgaliais, pavasario sutiktuvių proga ši paslauga nieko nekainuos ir penktadienį, kovo 23 d.

Kulminacija – Monique koncertas

Tuo tarpu pavasario sutiktuvių kulminacija taps vieną po kito hitus kuriančios populiarios dainininkės Monique nemokamas akustinis koncertas. Koncertas pirmame prekybos centro aukšte prasidės 15 valandą šeštadienį, „Europoje“ sutiktiems gerbėjams atlikėja žada dovanoti radijo stočių topus kone akimirksniu užkariavusius kūrinius, plačią šypseną ir, žinoma, užkrėsti pavasarine nuotaika.

„Pavasarį pasitinku įkvepiančiomis nuotaikomis. Žydras dangus, paukščiai čiulba, šilta, nors dar truputį žvarbu – norisi ne tik kurti, bet ir daryti viską, ko nenorėjai, kai buvo apniukę, tamsu, šalta, balta“,  – šypsosi Monique ir priduria: „Koncerto metu padovanosiu savo ryškiausias ir žinomiausias dainas. Jos skambės pavasariškai, gaiviai, bus daug geros nuotaikos. Nuotaikos, aišku, reikia atsinešti ir su savimi, tačiau aš jos taip pat negailėsiu klausytojams“, – sako Monique, kviesdama visus susitikti prekybos centre „Europa“.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist