Vilniaus rinka

Parduotas veterinarijos klinikų tinklas „MiniVet“

Pirmaujantis privataus kapitalo investicinis fondas Baltijos šalyse „INVL Baltic Sea Growth Fund“ toliau augina investicijų portfelį ir įsigijo Vilniuje veikiantį veterinarijos klinikų tinklą „MiniVet“.

„MiniVet“ priklauso dvi sostinės Lazdynėlių ir Pilaitės rajonuose veikiančios veterinarijos klinikos. Tinklą valdžiusios bendrovės akcijas fondui pardavė jos įkūrėjų Valdo ir Linos Gaižučių šeima.

„Investuojame į patrauklų veterinarijos sektorių, kuris dėl besikeičiančio visuomenės gyvenimo būdo turi itin palankias augimo perspektyvas. Vis daugiau gyventojų yra linkę turėti augintinius, kuriems skiriamas dėmesys didėja. Tačiau gyvūnų augintinių priežiūros versle Lietuvoje vis dar vyrauja mažos veterinarijos klinikos, dažniausiai negalinčios patenkinti augančių augintinių poreikių. Todėl siekiame sukurti platų, daugiau klientų pasiekiantį veterinarijos klinikų tinklą, kuriame taip pat būtų ir specializuotos klinikos, teikiančios sudėtingas aukščiausio lygio veterinarines paslaugas.

 

Tikime, kad toks Vakarų Europoje jau sėkmingai veikiantis veterinarijos klinikų tinklo modelis taps patraukliu tiek augintiniams ir jų šeimininkams, tiek ir mažų veterinarijos klinikų savininkams, kurie, prisijungę prie mūsų tinklo, galėtų sutaupyti daug įmonės valdymui skiriamo laiko ir panaudoti jį gyvūnų priežiūrai ar kitiems savo poreikiams“, – sako „INVL Baltic Sea Growth Fund“ partneris Vidas Venckus.

„Kūrėme šį verslą nuo pat pradžių ir nuosekliai jį auginome. Perleidę akcijų valdymą investuotojams liekame toliau kartu dirbti ir plėtoti verslą. Tikimės, kad savo patirtimi ir rinkos išmanymu kartu su stipriais finansiniais partneriais svariai prisidėsime įgyvendinant ambicingus tikslus“, – teigia viena iš „MiniVet“ įkūrėjų, patyrusi veterinarijos gydytoja L. Gaižutienė.

2016 metais įkurta „MiniVet“ teikia platų veterinarinės priežiūros paslaugų spektrą, įskaitant kasdienę gyvūno profilaktinę ir prevencinę apžiūrą, vaizdinę ir laboratorinę diagnostiką, chirurginę intervenciją, anesteziologiją-reanimaciją ir intensyvią terapiją. Tinklas taip pat siūlo platų veterinarinės vaistinės ir gyvūnų maisto prekių asortimentą bei turi savo elektroninę parduotuvę.

 

Eleonora Budzinauskienė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
8 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button