„Euronics“, technologijų mažmeninės prekybos grupė, Estijoje ir Latvijoje veikianti su prekių ženklu „Euronics“, įsigyja UAB „Avitelos prekyba“, vieną didžiausių elektronikos prekių tinklų Lietuvoje.

„Euronics“ generalinis direktorius Estijoje ir Latvijoje Aare Koppel paaiškino, kad, naudodamasi Estijos grupės patirtimi ir infrastruktūra, „Avitelos prekyba“ gerokai sustiprins savo pozicijas Lietuvos rinkoje. Tikslas – pasiekti, kad „Avitelos prekyba“ taptų pirmaujančia technologijų mažmeninės prekybos įmone Lietuvos rinkoje.

Po šio sandorio „Euronics“ Estijoje taps įtakingiausiu buitinės elektronikos mažmeninės prekybos tinklu Baltijos šalyse. Įmonių grupėje trijose šalyse iš viso dirbs 900 darbuotojų: beveik 500 Estijoje, 250 Lietuvoje ir 150 Latvijoje. Visose trijose šalyse tinklas turės maždaug 50 parduotuvių 29 skirtinguose miestuose.

„Euronics“ Estijoje ir Latvijoje turi didžiausią vietinį centrinį sandėlį Baltijos šalyse, kuris užtikrina platų produktų asortimentą ir greitą pristatymą. Po sandorio „Avitelos prekyba“ taip pat taps šio tinklo dalimi, o tai dėl masto ekonomijos padidins produktų pasirinkimą ir pagerins kainas Lietuvos pirkėjams.

„Avitelos prekyba“ Lietuvoje valdo prekių ženklus „Avitela“ ir „ElektroMarkt“. Po sandorio verslo veikla bus tęsiama įprasta tvarka – parduotuvės ir internetinės parduotuvės veiks su „Avitela“ ir „ElektroMarkt“ pavadinimais.

„Technologiniais prietaisais ir buitine elektronika Lietuvoje prekiaujame jau beveik 30 metų. Šiuo metu 18-oje Lietuvos miestų veikia 26 „Avitela“ ir „ElektroMarkt“ prekės ženklais pažymėtos parduotuvės. Planuojamas sandoris padidins šių įmonių konkurencingumą ir suteiks pirkėjams geriausius buitinės elektronikos ir technologijų prietaisų pasiūlymus”, – teigia Algirdas Mitalas, UAB „Avitelos Prekyba“ generalinis direktorius.

Sandorio metu Estijos ir Latvijos grupė įsigis „Avitela“ grupei priklausančias įmones UAB „Serviso kontraktų centras“ ir UAB „Emtoservis“, kurios teikia elektroninių prietaisų ir buitinės technikos garantinio aptarnavimo ir draudimo paslaugas.

Estijos sostinėje įsikūrusi „Euronics“ turi 30 metų patirtį technologijų mažmeninės prekybos sektoriuje ir yra oficiali maždaug 400 prekių ženklų atstovė Estijoje ir Latvijoje. Tai užtikrina geresnį popardaviminį aptarnavimą ir Lietuvos klientams.

Sandorį turi patvirtinti Lietuvos konkurencijos taryba. Iki konkurencijos tarnybos patvirtinimo visos bendrovės ir toliau veiks savarankiškai, įprasta tvarka.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

20 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Ar reikalingas dar vienas kino teatras Vilniuje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist