Vyriausybei priėmus nutarimus dėl karantino priemonių švelninimo ir atšaukus prekybos vietoms taikomus ribojimus prekybos ir pramogų centre „Ozas“ nuo balandžio 19 d. laikantis būtinų saugumo priemonių duris atvers daugelis parduotuvių ir paslaugų tiekimo vietų. Atlaisvinus ribojimus prekybos ir pramogų centras dirbs kiekvieną savaitės dieną nuo 10 val. iki 21 val.

Prekybos ir pramogų centre esantis ir lauko terasą turintis restoranas „Charlie pizza“ veiklą atnaujins nuo balandžio 22 d., kitos maitinimo įstaigos maistą ir toliau teiks išsinešimui. PPC „Ozas“ įsikūręs sporto klubas veiks nuo balandžio 26 d., o mėnesio pabaigoje atsidaryti planuoja ir kino teatras.

„Pastarasis pusmetis mūsų nuomininkams buvo išties nelengvi. Daugelis prekybininkų, kurių veikla buvo apribota, patyrė ypač didelių nuostolių. Labai džiaugiamės, kad daugelis parduotuvių mūsų prekybos centre vėl gali atverti duris lankytojams“, – sako prekybos ir pramogų centro „Ozas“ turto valdytoja Ina Augulienė.

Kartu I. Augulienė sako puikiai suprantanti, kad pandemija dar nesibaigė, todėl prekybos centrui ir jo nuomininkams tenka atsakomybė užtikrinti lankytojų saugumą ir imtis visų įmanomų Covid-19 plitimo prevencijos priemonių. „Ozo“ atstovės teigimu, kaip ir iki šiol, tam bus skiriamas itin didelis dėmesys.

Parduotuvėms atnaujinus veiklą prekybos centre bus vykdoma elektroninė lankytojų srautų stebėsena ir kontrolė, užtikrinant ne mažesnį kaip 50 kv. m. vienam lankytojui tenkantį plotą visame prekybos centre, o veiklą atnaujinančios parduotuvės turės užtikrinti, kad vienam lankytojui tektų ne mažiau kaip 20 kv. m plotas. Be to, bus pasitelkti papildomi apsaugos darbuotojų pajėgumai, kurie pagal sistemų duomenis kontroliuos žmonių srautus, užtikrins, kad prekybos centro lankytojai nesibūriuotų, išlaikytų reikiamus atstumus ir tinkamai dėvėtų veido kaukes. Jų neturintiems vienkartinės medicininės kaukės bus dalijamos nemokamai.

Siekiant užtikrinti pakankamą oro apykaitą prekybos ir pramogų centro patalpose, kai tai leidžia oro sąlygos, yra atliekamas nuolatinis intensyvus vėdinimas atidarant langus, o taip pat visu pajėgumu veikianti vėdinimo sistema. Siekiant apriboti galimybes viruso plitimui nuo pirmo karantino pradžios prekybos centro patalpose yra išjungtos oro recirkuliacinės sistemos, taip pat naudojami CO2 jutikliai su indikatoriais.

Prekybos ir pramogų centre taip pat yra nuolat dezinfekuojami dažniausiai liečiami paviršiai, o visose patalpose – prie kiekvieno įėjimo ir išėjimo, liftų, eskalatorių, bankomatų, tualetų yra įrengtos dezinfekcinės stotelės. Siekiant išlaikyti saugų atstumą tarp lankytojų prekybos centro alėjose ženkliai sumažintas sėdimų vietų skaičius.

Be to, „Oze“ veikiantys prekybininkai prieš atnaujindami veiklą atliko darbuotojų Covid-19 testavimus, o dauguma nuomininkų planuoja tai daryti reguliariai. Visi prekybos ir pramogų centre veikiantys prekybininkai ir paslaugų tiekėjai užtikrina, kad jų darbuotojai  dėvėtų ir reguliariai keistų vienkartinės medicinines kaukes arba FFP2/KN95 filtravimo klasės respiratorius.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

3 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuri Vilniaus ar Niujorko eglė jums gražesnė?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist