Kiek anksčiau rašėme apie „Optometrijos centro“ skelbiamą akciją – „2 akiniai už 1 kainą”. Jos metu kiekvienas perkantis akinius, antrus akinius (pigesnius ar tos pačios vertės) gali įsigyti už 1 cnt. Tad suskubkite, nes akcijos laikas ribotas.

Šį kartą norėtume pristatyti naujausią ir moderniausią „Optometrijos centro“ akių kliniką, kuri duris atvėrė prekybos ir laisvalaikio centre „Ozas“.

Svarbu nepamiršti reguliarių regos patikrinimų

Optometrijos centre naudojama viena geriausių ir moderniausių įrangų Baltijos šalyse, kuri leidžia pacientams suteikti kvalifikuotą ir išsamią konsultaciją. Aukščiausios kvalifikacijos akių gydytojai nuodugniai ištirs ir įvertins jūsų akių būklę, o optometrininkai parinks tinkamą korekciją. Svarbiausia atminti – reguliari akių patikra tam tikroms amžiaus ar rizikos grupėms turi tapti savaime suprantamu dalyku.

Mažiesiems aktualu patikrinimus atlikti, kuomet jie yra vienerių, trejų bei penkerių-šešerių metų amžiaus, o moksleiviams – kasmet. Nepamirškime ir vyresniųjų, kuriems patikrinimus reiktų atlikti bent kas 2 metus. Vis dėlto jei jaučiate akių nuovargį, įtampą, kankina neryškus vaizdas ar turite kitų rizikos faktorių, tuomet patikrinimus reiktų atlikti dažniau.

Genetika – taip pat vienas regos pakitimus lemiančių veiksnių. Jei tarp artimųjų turite trumparegių ar su sutrikusia rega, nepamirškite reguliariai lankytis pas specialistus. Optometrijos centro specialistai, atlikę patikrą, įvertins jūsų situaciją ir rekomenduos atitinkamą vizitacijų grafiką.

Daugelis savo akis tiesiog išvargina

Pasak mūsų kalbintos gydytojos oftalmologės Aistės Jasinskienės, pandemija ypač išryškino su rega susijusias problemas: žmonės daug laiko praleidžia prie kompiuterio ekranų, neretai nesilaiko tinkamų darbo prie kompiuterio rekomendacijų. Akivaizdu, jog akys galiausiai yra tiek išvarginamos, kad paskui tenka kreiptis skubios pagalbos į specialistus. Laikas itin aktualus, nes vizito atidėliojimas problemos neišspręs. Optometrijos centro specialistai patikrą atliks per 30-60 minučių, o po jos tikrai galėsite būti ramūs, kad tinkamai pasirūpinote savo akimis. Be to, čia taip pat atliekama akių patikra vairuotojams.

Ligų diagnostikai naudojama moderniausia apatūra

„Ligų diagnostikai, jų sekimui reikalinga tinkama speciali aparatūra, kurios tyrimų rezultatą įvertintų patyręs akių gydytojas. Vien matymo patikrinimas ne visada leidžia įtarti esančią akių ligą. Optometrijos centre naudojama žymių gamintojų „Nidek“ ir „Topcon“ aparatūra, leidžianti tiksliai nustatyti refrakcijos sutrikimus bei parinkti akinius; išmatuoti akispūdį nekontaktiniu būdu; įvertinti ragenos gaubtumą bei paviršiaus netolygumus (pvz. esant astigmatizmui ar keratokonusui), apžiūrėti akių dugną bei jį nufotografuoti (tai svarbu pokyčių sekimui); įvertinti akipločio (matymo lauko) pokyčius sergant ne tik akių ligomis, kaip glaukoma, bet ir esant neurologinėms ligoms; išmatuoti akies ašies ilgį (trumparegystės progresavimui stebėti)“, – apie atliekamas patikras pasakojo gydytoja Aistė.

Tai tik maža dalis diagnostinių tyrimų, kurie vykdomi šiame centre. Daugiau apie vykdomus tyrimus galėsite sužinoti tinklalapyje arba susisiekę su „Optometrijos centru“.

Pasak specialistės, nors pasirodys elementaru, bet žmonės turi įprasti rūpintis savo sveikata. Netikėtų sveikatos problemų pavyks išvengti tik tuomet, jei reguliariai tikrinsis kiekvienas iš mūsų. Visada galite pasitikėti Optometrijos centro aukščiausios kvalifikacijos specialistų rekomendacijomis ir nurodymais.

Daugiau informacijos rasite tinklalapyje https://optometrijoscentras.lt. Taip pat galite užsiregistruoti internetu konsultacijai pas akių gydytoją ar optometrininką. Elektroninė parduotuvė: www.e-optometrijoscentras.lt

Parengta bendradarbiaujant su UAB „Optometrijos centras“

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

6 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar iš Lietuvos oro uostų brangu skristi atostogauti?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist