Paštomatų tinklą Lietuvoje valdanti bendrovė „Omniva LT“ teigia, kad 2020 metais pristatytų siuntų skaičius buvo 2,5 karto didesnis nei 2019 metais.

Bendrovės teigimu, lapkričio–gruodžio mėn. siuntų apimtis buvo 2,4 karto didesnė, palyginti su tuo pačiu 2019 metų laikotarpiu.

Pasak „Omniva LT“ vadovo Simono Bielskio, ryškų siuntų skaičiaus augimą įmonė pajuto per pirmąjį karantiną kovo–balandžio mėnesiais, kai išsiųstų siuntinių skaičius kas mėnesį didėjo po 50 proc. Anot jo, siuntų skaičius šventiniu laikotarpiu išauga kasmet, tačiau 2020 metų pirmas ketvirtis išryškino naujas tendencijas ir leido prognozuoti siuntų skaičiaus augimą.

„Dėl įvestų griežtesnių antrojo karantino ribojimų daugelis negalėjo nuvykti į mėgstamas parduotuves apsipirkti, nupirkti dovanų ir jų fiziškai perduoti artimiesiems ar įsigyti kitų būtinų prekių, todėl išaugo elektroninių parduotuvių užsakymų kiekis, taip pat siuntų skaičius ir klientų ratas. Vien per 2020 metų lapkritį ir gruodį „Omniva LT“ pradėjo dirbti su daugiau nei 400 naujų verslo klientų, nuolatos didėjo ir privačių klientų skaičius“, – teigia bendrovė.

Bendrovė prognozuoja, kad dėl sparčiai augančios elektroninės komercijos rinkos siuntų srautas ir toliau didės.

„Nors šventinis laikotarpis jau praėjo, dėl judėjimo tarp savivaldybių ribojimų ir fizinių ne maisto prekių parduotuvių uždarymo siuntų srautai išlieka dideli. Tokį siuntų skaičių Lietuvoje prognozavome tik po 1–2 metų. Vertindami dabartines tendencijas, šiemet galima tikėtis elektroninės komercijos augimo dar 10–20 proc.“, – sako S. Bielskis.

Kornelija Mykolaitytė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

7 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist