Nyderlanduose įsikūrusi tarptautinė medicinos prietaisų ir priežiūros sprendimų teikėja „Mediq“ Vilniuje steigia  paslaugų centrą, ketvirtadienį pranešė užsienio investicijų skatinimo agentūra „Investuok Lietuvoje“.

Kiek darbuotojų dirbs naujame centre, neskelbiama, tačiau teigiama, jog „Mediq“ ieškos skandinavų kalbas mokančių finansų, duomenų valdymo bei tiekimo grandinės valdymo specialistų, kurie taip pat kuruos bendrovės verslo padalinius Skandinavijos šalyse.

Anot bendrovės atstovo, Vilnius pasirinktas įvertinus potencialių darbuotojų gebėjimus ir vietinę verslo aplinką.  

„Mediq“ atkreipė dėmesį į Lietuvos talentus ir jų skandinavų kalbos gebėjimus. Gretimumas „Mediq“ veikloms, skandinaviškajai darbo kultūrai, taip pat ir vietinė verslo aplinka dar labiau sustiprino susidomėjimą investavimu į Vilnių“, – pranešime sakė bendrovės Verslo paslaugų padalinio vadovas Yvanas Laurentas (Ivanas Lorenas).

„Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius Elijus Čivilis sako, kad „Mediq“ prisijungs prie tarptautinių sveikatos priežiūros įmonių, kurios Lietuvoje jau įkūrusios daugiakalbius verslo paslaugų centrus.

„Lietuvos talentai turi ir aukšto lygio profesinių įgūdžių, ir kalbinių gebėjimų, kurie „Mediq“ suteiks galimybę iš vienos centrinės vietos efektyviai pradėti aptarnauti savo Šiaurės šalių klientus“, – pranešime sakė E. Čivilis.

„Mediq“ įsteigta 1899 metais ir veikia 13-koje Europos valstybių.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

6 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist