Vilniaus rinka

Nidas Kiuberis: „Caffeine“ aktyviai plečiasi, „BaltCap“ rengiasi išeiti

Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje veikiantis kavinių tinklas „Caffeine“ per artimiausius 5 metus ketina valdomų kavinių skaičių padidinti nuo 62 iki 100. Vien šiais metais planuojama atidaryti po 2 naujas kavines Vilniuje, Rygoje ir Taline. Visam plėtros etapui bendrovė numačiusi skirti apie 2 mln. eurų.

Plėtros planą ketinama įgyvendinti nepriklausomai nuo to, ar didžiausia Baltijos šalyse privataus ir rizikos kapitalo fondų valdymo bendrovė „BaltCap“ parduos savo valdomą kavinių tinklo akcijų paketą, ar liks jo akcininke.

„Praėjusią savaitę pasklidusi neoficiali informacija apie „Caffeine“ pardavimą sukėlė nemažai triukšmo, todėl teiginys apie plėtrą kai kam gali pasirodyti kaip grubus bandymas paneigti gandus. Nieko aš neneigsiu. Mat, šiuo atveju, abi žinutės yra teisingos – „BaltCap“ iš tiesų ieško pirkėjo savo akcijoms, o mes iš tiesų pradėjome sparčią tinklo plėtrą. Abu šie procesai yra planuoti ir visiškai racionalūs. Vienintelis dalykas, kurį norėčiau patikslinti – „Caffeine“ vadovų komanda niekur nesitraukia ir įgyvendina plėtros planus“, – pažymėjo „Caffeine“ kavos ir komunikacijos vadovas Nidas Kiuberis.

 

Pasak jo, per dešimtmetį užaugintas prekės ženklas ir ištikimų klientų armija leidžia tikėtis nuoseklios plėtros klostantis įvairiems finansinio investuotojo išėjimo iš įmonės nuosavybės scenarijams.

„Fondas į „Caffeine“ investavo apibrėžtam laikotarpiui, siekdamas prisidėti prie sparčios tinklo plėtros ir realizuoti sukurtą vertę. Išėjimas finansiniam investuotojui yra tokia pat neišvengiama strategijos dalis kaip ir įsigijimas“, – pridūrė N.Kiuberis.

„BaltCap“ fondas „Lithuania SME Fund“ valdo 70,5 proc. „Caffeine“ akcijų, 29,5 proc. priklauso „Caffeine“ vadovų komandai.

 

Į mažas ir vidutines sparčiai augančias įmones investuojantis „Lithuania SME Fund“ įkurtas 2010 metais, jo veiklos pabaiga numatyta 2020-aisiais.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button