Pasirinkti tinkamą dantų gydymo įstaigą – sudėtinga užduotis. Pacientai ieško klinikos, kurioje būtų jauku ir komfortiška, kurioje jie būtų išklausomi, nuraminami ir žinotų, jog jais visada bus nuoširdžiai pasirūpinta. Implantologijos ir estetinės odontologijos klinikų „Neodenta“ pacientai tikrai gali pasakyti – čia jie jaučiasi kaip namuose. Jauki aplinka, profesionalūs, paslaugūs ir itin maloniai bendraujantys gydytojai sukuria draugišką ir nė menkiausio diskomforto netemdomą  atmosferą. Šiuo metu trys klinikos „Neodenta“, įsikūrusios Kaune, Vilniuje ir Vilkaviškyje, laukia savo pacientų ir užtikrina teigiamą jų patirtį. 

Kartu su pacientais – daugiau nei 23 metus

Klinikos „Neodenta“ gali didžiuotis sėkminga ilgamečio darbo patirtimi – jau daugiau nei 23-eti metai grąžina pacientams sveikatą, gražią šypseną ir pasitikėjimą savimi. Čia dirbantys gydytojai yra tikri savo srities profesionalai, odontologija – ne tik jų darbas, bet ir pašaukimas bei gyvenimo būdas. Klinikų „Neodenta“ specialistai dirba su didele atsakomybe ir nuolat kaupia naujausias žinias bei tobulina įgūdžius ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniuose seminaruose bei konferencijose. Kiekvienas klinikų gydytojas specializuojasi konkrečioje odontologijos srityje, kad užtikrintų aukščiausią paslaugų kokybę ir maksimalų komfortą.

Visos paslaugos vienoje vietoje

Klinikos „Neodenta“ siūlo visas odontologines paslaugas: nuo terapinės odontologijos, endodontijos, vaikų odontologijos iki dantų implantavimo, protezavimo, estetinio plombavimo ir chirurginės odontologijos. Pacientams svarbu žinoti, kad skirtingų sričių gydytojai aktyviai ir tikslingai bendradarbiauja tarpusavyje tam, kad paciento gydymas būtų kuo efektyvesnis. Itin dažnai prireikia ne vieno specialisto pagalbos, todėl klinikų tikslas – suteikti visas odontologijos paslaugas „po vienu stogu“. Tokiu būdu ne tik pasiekiamas geriausias gydymo rezultatas, bet ir taupomas paciento laikas bei finansai. 

Pažangiausios technologijos ir gydymo metodai

Klinikų „Neodenta“ personalas ir specialistai eina koja kojon su moderniausiomis ir pažangiausiomis odontologijos technologijomis. Klinikos garsėja dantų technikos laboratorija „NeoLab“, kurioje dirba itin kruopštūs ir atsidavę savo darbui dantų technikai. „Neodenta“ taip pat yra viena iš nedaugelio odontologijos klinikų Lietuvoje, kuri atlieka 3D kompiuterinės tomografijos rentgenogramas bei skaitmeninį dantų ištyrimą –  savo ir kitų odontologijos klinikų pacientams. 3D technologijos prisideda prie gydymo tikslumo bei pasiekiamų rezultatų. „Neodenta“ taip pat atlieka daug kitų reikalingų ir pažangių tyrimų, tokių kaip: mikroskopiją, periodontito ir perimplantito sukėlėjų testą.

Šeimos klinikos ir dėmesys vaikams

Klinikose „Neodenta“, įsikūrusiose Kaune, Vilniuje ir Vilkaviškyje, ypatingas dėmesys skiriamas šeimai. Klinikų personalas puikiai supranta, kad kiekvienas šeimos narys yra unikalus, skiriasi jo poreikiai ir gydymas. Būtent todėl sudaromas individualus gydymo planas kiekvienam pacientui. Klinikose „Neodenta“ laukiami visi – nuo pačių mažiausių iki paauglių ir suaugusių, nuo vaikų iki tėvų ir senelių. Esant poreikiui, stengiamasi, kad pasirinktu tuo pačiu laiku šeimos narius priimtų skirtingi specialistai – taip sutaupomas brangus pacientų laikas. „Neodenta“ ypatingą dėmesį skiria mažiesiems klinikos pacientams. Draugiški ir kantrūs gydytojai greitai atranda ryšį su vaikais, o taikomos beskausmės procedūros nepalieka nemalonios patirties ir nesukelia dantų gydymo baimės. Specialistai leidžia mažiesiems susipažinti su gydymo instrumentais ir medžiagomis, o gydymo metu – žiūrėti filmukus ar klausytis muzikos. Mažieji drąsuoliai po procedūros yra pagiriami ir apdovanojami dovanėlėmis. Galima pasirinkti gydymą su sedacija arba bendrąja nejautra, kad tiek maži, tiek dideli pacientai prireikus vėl drąsiai sėstų į gydytojo odontologo kėdę. 

Laikas surasti savo antruosius namus

Klinikų „Neodenta“ personalas nuoširdžiai laukia visų savo pacientų. Specialistai yra pasiryžę padaryti viską, kad čia išties jaustumėtės ypatingai komfortiškai. Gydytojai skatina neatidėlioti vizito – visas problemas lengviau spręsti joms neįsisenėjus – juolab kad iš gydymo išsinešite tik pačias geriausias patirtis. 

Reklama. Straipsnis parengtas bendradartbiaujant su „Neodenta“

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

9 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar pasaulinės žvaigždės Rita Ora koncertas turi būti nemokamas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist