Vilniaus rinka

Naujininkuose atidaryta nauja didelio formato „Circle K“ degalinė

Degalinių tinklas „Circle K“ – stiprina savo pozicijas Vilniuje. Pietinėje miesto dalyje šalia Tūkstantmečio gatvės tinklas atidarė naują didelio formato degalinę, į kurią investavo apie 3,6 mln. eurų.

„Circle K“ vadovas Skirmantas Mačiukas sako, kad degalinė veikia strategiškai svarbioje vietoje: netoli įsikūręs Vilniaus oro uostas, prekybos centrai „Ikea“, „Nordika“, „Senukai“, automobilių pardavėjų atstovybės. Be to, Tūkstantmečio gatvė yra Minską ir Berlyną jungiančio Europos kelio E28 dalis.

„Pietinė sostinės dalis auga labai sparčiai, į ją krypsta ir miesto žvilgsnis bei aktyviai investuojama į infrastruktūros atnaujinimą. Tūkstantmečio gatvė yra Vakarinio aplinkkelio tąsa, kuria kasdien juda dideli lengvųjų automobilių bei krovininio transporto srautai. Norime prisidėti prie būtinų paslaugų plėtros įrengdami modernią degalų ir kitų būtinų prekių prekybos vietą, kurios reikšmė bėgant laikui tik stiprės“, – prognozuoja „Circle K“ vadovas.

 

Naujoji tinklo degalinė veikia visai šalia Naujininkų rajono, kuriam ekspertai taip pat žada geras ateities perspektyvas.

Naujosios „Circle K Tūkstantmetis“ degalinės bendrasis plotas sudaro 7,9 tūkst. kvadratinių metrų, vien tik parduotuvės plotas – 200 kvadratinių metrų ir 24 vietos atsisėsti viduje. Degalinėje įrengta nauja automobilių plovykla, veiks 4 degalų pompos, taip dvi degalų pompos skirtos vilkikų poreikiams. Vienu metu degalinėje galės būti priparkuota 20 automobilių.

Degalinė prekiauja firminiais „Circle K“ miles degalais, karštu maistu, įvairiais užkandžiais, glotnučiais ir kitais gėrimais, kava.

 

Šiuo metu didesnės už šią „Circle K“ degalinės yra tik veikianti netoli Kryžkalnio šalia magistralės Vilnius-Kaunas-Klaipėda ir netoli Panevėžio, šalia „Via Baltica“ pernai pastatyta degalinė „Circle K Aplinkkelis 2“.

„Investuodami į degalines šalia labai aktyvių ir apkrautų kelių stengiamės, kad tai būtų didelio formato, erdvi, maksimaliai patogi vieta, kurioje galima rasti visas prekes ir paslaugas, pailsėti. Naujoji mūsų degalinė atitinka šį formatą, kuris yra pats tinkamiausias tokiai judriai transporto arterijai, kaip Tūkstantmečio gatvė. Kartu projektuojame dar tris naujas degalines Lietuvoje, kurios turėtų išplėsti mūsų tinklo pasiekiamumą“, – teigia S. Mačiukas.

Ši degalinė yra pirmoji, kurią šiemet atidarė „Circle K“ tinklas. Pernai bendrovė į tinklo plėtrą investavo 12,2 mln. eurų, atidarydama 7 naujas bei iš esmės rekonstruotas degalines.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
25 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Žinovas...
Žinovas...
10 mėnesius

Net nustebau investavo beveik 4 mln. Eurų bet nėra 98 benzino taip rašo internete !?

Paskutinį kartą redaguota 10 mėnesius (Žinovas...)
Žinovas...
Žinovas...
10 mėnesius

A bus 98 benzinas po 1.40 eurų !?

liudna
liudna
10 mėnesius

ale vargsai naujininkai, jei kas ka stato- tai pataisu namus, degalines ir kebabines…

Dalius
Dalius
10 mėnesius

O kur elektromobiliams stoteles ? Po metu nereikes dizelio Vilniaus mieste

Žinovas...
Žinovas...
10 mėnesius
Atsakinėti į  Dalius

Pritariu 300 kW elektromobilis o nuvažiuoti tik 30 kWh 100 km. Kaina apie 3 eurus .

Klausimas
Klausimas
10 mėnesius

Nuo kada teritorija prie E28 Naujininkuose virto Naujamiesčiu? Metamarfozės?

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button