Vilniaus rinka

„Multikino“ atleidžia dalį darbuotojų

Kino centras „Multikino“ dėl kritusių lankytojų srautų atleidžia dalį darbuotojų, Eltai patvirtino kino centro direktorė Donata Glėbė

„Atleidžiame šiuo metu septynis darbuotojus, kadangi mūsų pardavimai, kino teatrai neatsigavo, 70 proc. kritimas, o kai kuriomis savaitėmis buvo ir 80 proc. Tiesiog mes negalime laikyti tiek darbuotojų. Matome, kad lankomumas neatsigaus ir žiemą gal bus dar sunkiau, tai buvo nuspręsta mažinti darbuotojų skaičių tuo pagrindu“, – Eltai sakė D. Glėbė.

„Iš viso buvo 31 darbuotojas, tai septynis savo iniciatyva atleidžiame“, – pridūrė ji.

 

Kino centro atstovė tikisi, kad ateityje daugiau darbuotojų neteks atleisti

„Tikimės daugiau neatleidinėti, kaip nors išgyventi, neįsivaizduojame, kaip bus. Sunku prognozuoti, nes tikimės vienaip, o būna visai kitaip, kai filmų negauname iš viso pasaulio. Nuo to, kaip kino teatrai Europoje bus atidaryti, Amerikoje, nuo to priklauso, kiek Lietuvoje turėsime naujų filmų ir galėsime pasiūlyti žiūrovams“, – komentavo ji.

Pasak jos, kino teatrui atsidarius, naujų filmų pasiūla rinkoje buvo minimali.

 

„Rodome, ką platintojai duoda tuo momentu. Mes patys atsidarėme nuo birželio 6 dienos ir startavome su senais filmais, kokie buvo ir prieš pat karantino paskelbimą. Tik mėnesio gale, liepos pradžioje platintojai pradėjo tiekti po kelis filmus, bet jie buvo mažai lankomi“, – sakė kino centro atstovė, pridurdama, kad klientų srautų atsistatymo greitu metu nesitikima.

„Matome, kaip dabar renkasi žiūrovai į filmus, lankomumas šiek tiek pakilo, bet nesitikime, kad bus tokie skaičiai, kad galėtume išlaikyti 31 darbuotoją. Filmas greitai nupiratinamas, po to daug jaunimo gali pasižiūrėti tiesiog internetu per nelegalias platformas. Tai yra didžiausia problema“, – Eltai teigė D. Glėbė.

Lukas Blekaitis (ELTA)

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
6 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button