Vilniaus rinka

Modernizavęs siuntų skirstymą, „Lietuvos paštas“ atleis apie 380 darbuotojų

„Lietuvos paštas“ kovą-balandį atleis apie 380 darbuotojų, kai baigs įgyvendinti išmaniojo siuntų skirstymo programą.

Šis pokytis, kuris buvo iš anksto suderintas su bendrovės darbuotojų atstovais, vykdomas pradėjus veikti moderniam Vilniaus logistikos centrui. Jo atidarymas leido automatizuoti ir centralizuoti siuntų skirstymo veiklą, tuo pačiu ženkliai sumažinant rankinio darbo poreikį.

Anot bendrovės, efektyvesni procesai sudarys galimybes ne tik kelti klientams teikiamų paslaugų kokybę, bet ir sparčiau gerinti darbuotojų darbo sąlygas.

 

„Lietuvos pašto veiklos modernizavimas yra būtinas siekiant, kad įmonė atitiktų augančius klientų lūkesčius, didintų paslaugų kokybę, galėtų sėkmingai konkuruoti rinkoje ir pasiūlyti geresnes sąlygas darbuotojams. Išmanaus siuntų skirstymo programa, kurios pagrindas – prieš keletą mėnesių pradėjęs veikti Vilniaus logistikos centras – yra kertinis bendrovės atsinaujinimo elementas ir visai Lietuvai strategiškai svarbus projektas. Jis leis mums dirbti kur kas greičiau ir efektyviau, tačiau tuo pačiu tai reiškia, kad dalies iki šiol rankiniu būdu atliktų funkcijų tiesiog nebeliks, nes jos bus automatizuotos“, – pranešime cituojama Lietuvos pašto generalinė direktorė Asta Sungailienė.

Dėl siuntų skirstymo veiklos automatizavimo ir centralizavimo mažės darbuotojų, dirbančių Kauno ir regionų logistikos centruose poreikis, taip pat neliks siuntų skirstytojo pareigybės pašto skyriuose. Visgi įgyvendinant šį projektą buvo sukurta ir naujų aukštesnės kompetencijos darbo vietų skirtinguose Lietuvos regionuose.

Sprendimas įgyvendinti išmaniojo siuntų skirstymo programą buvo priimtas daugiau nei prieš 3 metus. Dėl su etatų mažinimu susijusių pokyčių ir darbuotojų atleidimo Lietuvos paštas atliko informavimo ir konsultavimo procedūras su bendrovės darbuotojų atstovais.

 

„Svarbu pažymėti, kad įgyvendintas projektas leis toliau gerinti darbo sąlygas visiems Lietuvos pašto darbuotojams. Tai ilgalaikis strateginis bendrovės tikslas, kuris užtikrins pas mus dirbantiems žmonėms konkurencingą atlygį, taip pat sudarys sąlygas į organizaciją pritraukti naujų kompetencijų“, – teigia A. Sungailienė.

Atleidžiamiems darbuotojams Lietuvos pašto personalo specialistai teiks profesines konsultacijas darbo paieškos klausimais. Taip pat bendrovė glaudžiai bendradarbiauja su Užimtumo tarnyba, kuri atleidžiamiems darbuotojams gali pasiūlyti kitų pozicijų regionuose veikiančiose organizacijose.

Šiuo metu Lietuvos pašte dirba per 4 tūkst. darbuotojų.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
17 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Petras
Petras
3 mėnesius

Sunkiai cia tam pastui.. kaip tik neatleistu, o apmokintu ir butu naudingesni (pleskites). Praras gerus zmones.. lt pastas turi tik apie 4tukst. darbuotoju, pasakyciau tikrai per mazai.. pvz palyginimas su Aglijos tik vieno is amazon pastatu, kur pries sventiniu laikotarpiu dirba iki 2.5 – 3 tukst. zmoniu tik per viena pamaina. Ten tikrai viskas labiau modernizuota, bet zmoniu vistiek begale, nes ju ir reikia.

Maks
Maks
3 mėnesius

🥲🥲🥲

...
...
3 mėnesius

Rašoma, kad bus sukurta ir naujų darbo vietų. Įdomu, kiek jų bus.

Aaaaaaa
Aaaaaaa
3 mėnesius
Atsakinėti į  ...

38 ar 37, nepamenu… Pvz pas mus atleis zmones, kurie pradirbe desimtmecius bei iki pensijos telike keli metai…

Vilnietis
Vilnietis
3 mėnesius

Liūdna, kad tiek darbuotojų praras darbą :/

Nesvarbu
Nesvarbu
3 mėnesius
Atsakinėti į  Vilnietis

Deja, bet reikalinga,o ziurint grynai is rinkos puses dauguma zmoniu persiorientuos.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button