Vokietijos medicinos ir saugos prietaisų gamintoja „Drager“ paskelbė apie planus plėsti Lietuvoje įkurtą inžinerijos centrą. 2022 m. balandį „Drager“ Vilniuje įsteigė programinės įrangos inžinerijos paslaugų įmonę „QuaDigi“, kuri tikisi per ateinančius trejus metus savo dabartinę 70 žmonių komandą papildyti dar bent 60 naujų darbuotojų, antradienį pranešė „Investuok Lietuvoje“.

„QuaDigi“ plėtros planuose taip pat numatytas biuras Kaune ir nauja mokslinių tyrimų ir plėtros (R&D) laboratorija Vilniuje.

„Mūsų esami darbuotojai demonstruoja puikius techninius įgūdžius ir kompetencijas, todėl Lietuvą matome kaip tinkamą lokaciją ir toliau plėsti „Dräger“ R&D bei programinės įrangos inžinerijos pajėgumus“, – sakė „QuaDigi“ generalinis direktorius Sergey Berezko.

1889 m. Liubeke įkurta bendrovė „Dräger“ yra jau penktos kartos valdomas šeimos verslas. Bendrovė šiuo metu išaugusi į biržoje kotiruojamą įmonę ir gamina medicinos ir saugos technologijų gaminius, kuriuos tiekia ligoninėms, priešgaisrinėms tarnyboms, avarinėms tarnyboms, valdžios institucijoms ir gamybos įmonėms visame pasaulyje. „Drager“ iš viso dirba daugiau kaip 15,7 tūkst. darbuotojų, šiuo metu bendrovė veikia daugiau kaip 190 šalių. 2021 m. „Drager“ grynieji pardavimai siekė apie 3,3 mlrd. eurų.

„Norime sukaupti dar daugiau žinių, o su „Drager“ prekės ženklu taip pat turime gerą galimybę strategiškai įsitvirtinti Lietuvoje. Vietos darbuotojai yra puikiai apmokyti, turi programinės įrangos kūrimo įgūdžių ir dalyvauja įvairiuose projektuose“, – sakė „Drager“ Programų vadovas sistemų kūrimui ir sąveikoms Jakobas Kleisslis.

Inžinerijos centras Lietuvoje teikia programinės įrangos inžinerijos ir R&D paslaugas. Vilniuje ir Kaune įdarbinti inžinieriai kurs naujos kartos medicinos ir saugos prietaisus, taip pat dirbs ir ryšio, sąveikos bei skaitmeninimo srityse.

Šiuo metu įmonė ieško specialistų, turinčių įterptinių sistemų, C/C++, C#, Python, Java ir kibernetinio saugumo įgūdžių. Siekdama užsitikrinti nuolatinį talentų srautą, bendrovė ir toliau teiks praktikos galimybes neseniai baigusiems studijas ir karjeros kelią norintiems keisti asmenims.

„Investuok Lietuvoje“ Investicijų plėtros departamento direktorės Vidos Staskonienės teigimu, bendrovės atvejis dar kartą paliudija, kad Lietuva skirtingų sričių sankirtoje veikiančioms įmonėms gali pasiūlyti tinkamą investicinę aplinką ir reikalingus talentus.

„Drager“ – dar vienas pavyzdys, kaip greitai įmonė gali plėsti savo veiklą Lietuvoje“, – sakė ji.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

7 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar tikitės, jog naujasis meras pakeis sostinę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.