Vilniaus rinka

„McDonald’s” pradeda teikti „maistas į namus“ paslaugą

„McDelivery” veiklos pradžia yra ne tik reikšminga akimirka „McDonald’s” lankytojams, bet žymi ir svarbų etapą Lietuvos maisto pristatymo industrijoje. Trumpiausias pristatymo laikas nuo užsakymo priėmimo iki atvežimo prie namų ar biuro durų Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje brėžia naujus maisto pristatymo kokybės standartus.

„McDonald’s” maistą į namus tieks bendradarbiaudami su oficialiu partneriu – maisto pristatymo kompanija „Foodout”.

„Kaip vieni iš viešojo maitinimo industrijos lyderių nuolat sekame žmonių valgymo įpročius ir dėsningumus. Gyvenimo tempams spartėjant, užsisakydami maisto į namus žmonės tikisi ne tik jo kokybės, bet ir greito pristatymo. „McDelivery” paslauga užtikrina viską – leidžia mėgautis plačiu „McDonald’s” asortimentu ir trumpiausiu atvežimo laiku Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje”, – teigia Vladimir Janevski, „McDonald’s” vadovas Baltijos šalims.

 

„McDonald’s kokybės standartai skoniui ir aptarnavimui yra vieni aukščiausių viešojo maitinimo rinkoje. Kad galėtume pradėti teikti „McDelivery”” paslaugą Lietuvoje turėjome įdėti daug darbo ir patys, ir pristatymo partneris „Foodout”. Siekdami, kad pristatomo maisto kokybė visiškai atitiktų mūsų keliamus reikalavimus, jį vežame ne didesniu nei 1,5 km atstumu”, – pridūrė V. Janevski.

„McDonald’s” maisto pristatymo paslauga Baltijos šalyse buvo seniai laukta. Naudojantis ja jau išvežiota daugiau nei 16 tūkstančių užsakymų.

Oficialus „McDonald’s” maisto į namus pristatymo partneris Lietuvoje „Foodout” siūlo galimybę rinktis iš viso gardaus restorano meniu. Visi norintys gali užsisakyti „Foodout” svetainėje arba mobiliojoje programėlėje.

 

„McDonald’s” maistas yra išskirtinis pasiūlymas mūsų klientams, todėl didžiuojamės atitikdami jų kokybės reikalavimus ir galėdami tapti oficialiais „McDonald’s” maisto išvežiojimo partneriais. Pirmiausia, „McDonald’s” maistas yra bene labiausiai mėgstamas lietuvių. Antra, aukšti „Foodout” standartai pristatymui puikiai atitinka „McDonald’s” reikalavimus. Kartu jie užtikrins dar neregėtą maisto į namus kokybę”, – sako Vaclovas Pranskūnas, „Foodout Group” vadovas.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button