Inovacijų festivalis LOGIN 2018 jau dešimtąjį kartą kviečia varžytis dėl geriausių interneto projektų titulų „Internet Awards“ apdovanojimuose. Agentūros ir įmonės iki birželio 1 d. gali teikti geriausius savo interneto projektus, kuriuos vertins interneto turinio profesionalų komisija, o dešimtadalį balo lems internetu atiduoti balsai.

Prie „Internet Awards“ organizavimo prisijungus didžiausiai Lietuvoje mobiliųjų aplikacijų ir interneto sprendimų įmonei „Mediapark“, buvo išgryninta 11 svarbiausiųjų kategorijų, apimančių aktyviausias Lietuvos interneto rinkos dalis.

Šiais metais savo projektus gali nominuoti  interneto puslapių  (produkto/paslaugos, įmonės, e. prekybos kategorijos), mobiliųjų aplikacijų (produkto/paslaugos ir e. prekybos kategorijos), žaidimų, media kanalų kūrėjai, taip pat visais skaitmeniniais kanalais vykstančių (komercinė ir pelno nesiekianti kategorijos) bei ICO kampanijų organizatoriai.

Atskirai galima nominuoti internete labiausiai matomus žmones – įtakingiausias jų bus išrinktas viešo balsavimo būdu.

„Vieninteliai Lietuvoje jau dešimtmetį organizuojame interneto projektų apdovanojimus, kviesdami įmones, organizacijas ir nepriklausomus sprendimų kūrėjus parodyti, ką geriausio jie sukūrė per pastaruosius metus. Lietuvių pasiekimai internete ne tik atskleidžia mūsų šalies potencialą, bet ir motyvuoja, skatina pasitempti visą rinką“, – sako festivalio LOGIN 2018 direktorė Indrė Chevalier.

Ji pabrėžia, kad šįmet nuspręsta sumažinti bendrą nominacijų kategorijų skaičių ir palikti tik tas, kuriose iš tiesų sukuriama daug vertingo turinio, taigi varžybos bus dar nuosaikesnės, o pergalės – reikšmingesnės. Be to, šįmet suburtos profesionalios projektų vertinimo komisijos balsas bus lemiamas – ji skirs iš viso 90 proc. vertinimo balsų. „Transformuojamės į profesionalams skirtą platformą“, – „Internet Awards“ pokyčius apibendrina I. Chevalier.

„Metas mums visiems sugrįžti prie tikrųjų skaitmenos realizavimo vertybių ir sveikos, teisingos šios srities profesionalų kovos. Tikimės visapusiško „Internet Awards“ atgimimo, susidomėjimo ne tik pačia kova dėl momentinio įvertinimo, bet ir vienas kito įkvėpimo, edukacijos, didesnių užmojų ateities projektams“, – sako apdovanojimų partnerės bendrovės „Mediapark“ direktorius Povilas Redko.

Geriausi Lietuvos interneto kurinio kūrėjai bus apdovanoti „Internet Awards“ vakare Vilniuje birželio 6 d.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, jog nemokamas parkavimas prekybos centruose būtų tik juose apsiperkantiems?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.