Vilniaus rinka

„Litexpo“ atstovė: susidomėjimo mažų renginių organizavimu nepastebime

Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ Rinkodaros skyriaus vadovė Inga Jurčienė teigia, kad, šalyje sušvelninus veiklos sąlygas mažiesiems renginiams, jų organizatoriai šia galimybe pasinaudoti neskuba. Pasak jos, dauguma renginių ir konferencijų persikelia į rudens sezoną.

„Šiuo metu yra atšauktos tik dvi parodos, kurios buvo numatytos šį pavasarį. (…) Kitos parodos yra tiesiog nukeltos į rudenį. Birželį planuojama virtuali paroda „Resta“, birželio pabaigoje svarstome, kaip išspręsti klausimą dėl „Pelenės“, bet šita paroda kol kas nėra atšaukta. Visi kiti renginiai, konferencijos pagal leistiną standartą, žmonių kiekį, yra galimi, (…) bet kol kas didelio susidomėjimo tais mažais renginiais nėra. Visgi planavimas rudeniui dar vyksta – ruduo yra labai užimtas, yra labai daug renginių, laisvų datų rasti praktiškai yra neįmanoma“, – Eltai sakė „Litexpo“ Rinkodaros skyriaus vadovė.

Jos teigimu, nors nuo gegužės 30 dienos Vyriausybė leido rengti renginius iki 30 dalyvių uždarose erdvėse, laikantis nustatytų reikalavimų, mažųjų renginių organizatoriai kol kas neskuba šia galimybe pasinaudoti. Anot I. Jurčienės, tam įtakos galimai turi artėjantis vasaros sezonas – jis renginių ir konferencijų organizatoriams yra ramesnis nei įprasta.

 

„Mažųjų renginių mes niekada daug ir neturėjome. Vienas kitas užklausimas yra, bet gal žmonėms dar nėra tokio poreikio, nes vasaros sezonas ir įprastai yra ramesnis“, – sakė ji.

Pasak jos, nepaisant renginių ir konferencijų perkėlimo į rudenį, išvengti nuostolių sostinės parodų centrui nepavyko.

„Negaliu sakyti, kad mes jokio nuostolio nepatyrėme, tai būtų netiesa, nes pajamų mes neturime. Be to, kitas dalykas – ne mūsų organizuojami renginiai, kurie turėjo vykti kovą, balandį, gegužę, neįvyko, tai nuostolių tikrai turime“, – tikino I. Jurčienė.

 

Vyriausybei švelninant šalyje įvesto karantino sąlygas, nuo gegužės 18 dienos leista rengti renginius iki 30 dalyvių atvirose erdvėse. Tokie renginiai galės vykti tik tuo atveju, jei bus užtikrinamas ne mažesnis kaip 10 kv. m plotas, tenkantis vienam asmeniui, ir ne mažesnis nei 2 m atstumas tarp asmenų bei užtikrinamos apsaugos priemonės.

Nuo gegužės 30 dienos tokia nuostata taikoma ir renginiams uždarose erdvėse, nustatant tokį pat dalyvių skaičių ir analogiškus ploto ir atstumo reikalavimus.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button