Asociacija „Unicorns Lithuania“, vienijanti daugiau nei 50 technologijų sektoriaus bendrovių, pasirinko biurą naujausiame „Workland“ valdomų biurų centre Lvivo gatvėje, „3 Burės“ komplekse. Asociacijos vadovės Ingos Langaitės teigimu, pati burdama sumanių, atvirų, tiesių, greitų ir keičiančių startuolių bendruomenę, asociacija nusprendė pasirinkti biurą, kuris atspindėtų šias vertybes.

„Dirbame tam, kad Lietuva taptų geriausia vieta vienaragiams pasaulyje – su globaliai konkurencinga švietimo sistema, palankia verslui aplinka ir bendradarbiaujančia ekosistema. Patys siekiame burti bendruomenę, kuri padėtų startuoliams greičiau augti bei drauge spręsti įvairius klausimus, tad didžiuojamės sulaukę kvietimo tapti ne tik „Workland“ darbo erdvių, bet ir sukurtos bendruomenės dalimi“, – teigia I. Langaitė.

Biuras – ne riba, o maloni vieta darbui

„Workland“ pilnai aptarnaujamų biurų ir bendradarbystės erdvių vadovė Lietuvoje Laura Panovienė pastebi, kad pakitusi darbo rinka ir darbuotojų poreikiai nebeidealizuoja nuotolinio darbo, o hibridinis darbas ir lankstumas vis dažniau įvardijami kaip prioritetiniai darbuotojų poreikiai.

„Tarp įmonių išliekant konkurencijai dėl kvalifikuotų specialistų, jos stengiasi savo darbuotojams pasiūlyti kuo geresnes darbo sąlygas: tai ir patogus grafikas, ir komfortiška aplinka darbui, į kurią būtų malonu ateiti. Ne visi darbuotojai nori dirbti iš namų, kai kurie ir neturi galimybių namuose dirbti ramiai, susikaupę. Biuras – vieta, kurioje esame produktyviausi, o kartu galime patenkinti ir socialinius poreikius“, – sako „Workland“ vadovė Laura Panovienė.

Ingos Langaitės teigimu, „Unicorns Lithuania“ komandos darbo biuro sienos neapriboja, tačiau gera turėti vietą, kur esi laukiamas, gali lengvai susikoncentruoti ir produktyviai dirbti kompiuteriu arba pakviesti susitikti kitus ekosistemos narius. „Asociacijos viduje taikome hibridinį darbo modelį. Siekiame balanso, kas geriausiai veikia konkrečioje situacijoje, užtikrindami kiekvienam pasirinkimo, kaip dirbti patogu, laisvę“, – dalijasi I. Langaitė.

Daugiau nei darbo erdvė

Biurų poreikių pokyčiams nemažai įtakos turėjo pandemija. Su jais atėjo ir naujas požiūris į ofisus – nuo tiesiog darbo vietos, biuras tapo vieta, kurioje galima pažinti naujus žmones, vystyti naujas idėjas. Tai ypač ryškiai atsispindi pilnai aptarnaujamų biurų ir bendradarbystės erdvių koncepte: tokiuose verslo centruose dirba ne vienos įmonės ir netgi ne vienos srities atstovai, o tai skatina naujas partnerystes bei naujus projektus.

Naujojo „Unicorns Lithuania“ biuro pasirinkimą lėmė ir asociacijos darbo pobūdis: „Buriame startuolių ir jiems prijaučiančiųjų bendruomenę, dalinamės patirtimi, padedančia verslui augti. Tokio pobūdžio darbas ilgainiui tampa gyvenimo būdu ir reikalauja vis skirtingo įsitraukimo, atsižvelgiant į konkrečią situaciją, apjungti ir labai skirtingas atsakomybes, sprendimus“, – pasakoja asociacijos vadovė.

I. Langaitės teigimu, operatyvumas, lankstus požiūris buvo labai svarbūs renkantis darbo erdvę. „Taip pat ir lokacija, leidžianti patogiai planuoti dienos darbus, susitikimus su startuoliais, svarbiausių institucijų atstovais ar kitais partneriais. Žinoma, ir aukščiausia paslaugų kokybė, kai pagalvota apie viską. Tai suteikia galimybę atėjus į darbą iškart pradėti dirbti, nesukti galvos dėl administracinių ar kitų biuro reikalų. Be to, visuomet išlieka siurprizo faktorius – stabteli kavos ir niekada nežinai, su kuo susipažinsi ją gerdamas“, – patirtimi dalijasi I. Langaitė.

„Workland“ vadovė Laura Panovienė pasakoja, kad šiuolaikiškas biuras turi būti daugiafunkcinis ir užtikrinti maksimalų jame dirbančiųjų produktyvumą.

„Šiandien didžiausia vertybė – laikas. Todėl laikas, praleistas biure, turi būti maksimaliai produktyvus ir patogusNe mažiau svarbi ir galimybė plėtoti savo verslą ir idėjas, o tai daryti padeda ir buriama bendruomenė, plečianti naudingų pažinčių ratą“ – pastebi „Workland“ atstovė.

Įkvepiantis interjeras ir palaikanti bendruomenė

„Workland Burės“ – penktasis „Workland“ centras Vilniuje bei šeštasis Lietuvoje. Kiekvienas iš šių pilnai aptarnaujamų biurų bei bendradarbystės centrų pasižymi skirtingu interjeru, užtikrinančiu didelį erdvių funkcionalumą, o visus centrus, pasklidusius Baltijos šalyje, vienija stipri verslo bendruomenė.

„Naujausio mūsų centro, įsikūrusio „3 Burės“ biurų komplekse, interjerą įkvėpė sportinių jachtų regata „Vendee Globe“, liudijanti nepalaužiamą žmogaus stiprybę ir motyvaciją. Tokie ir mūsų nariai – atkakliai siekiantys savo tikslų, drąsūs, įkvepiantys ir palaikantys vieni kitus,“ – pasakoja Laura Panovienė.

Pasak „Workland“ vadovės Lietuvoje, ši verslo bendruomenė vienija įvairiausių sričių specialistus, taip pat ir puikiai žinomus prekinius vardus ir tarptautines kompanijas.

„Pilnai aptarnaujami biurai – dažnas startuolių pasirinkimas dėl lanksčių sąlygų, tačiau tai taip pat naudinga ir gerai įsitvirtinusioms, augančioms įmonėms. Smagu, kad ir mūsų erdvėse matėme startuolių augimą vienaragių link, o dabar prie mūsų prisijungia ir visą startuolių ekosistemą buriantys „Unicorns Lithuania“,“ – teigia L. Panovienė.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

6 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist