Vilniaus rinka

Lietuvos logistikos bendrovė įdarbins vairuotojus ir iš Indijos

Lietuvos logistikos bendrovė „cargoGO Logistics“ atsirinko pirmuosius vilkikų vairuotojus Indijoje, kurie dirbs kompanijoje ir krovinius vežios Europos Sąjungos bei kitose šalyse. Tokių patyrusių vairuotojų iš Azijos šalių ateityje planuojama įdarbinta gerokai daugiau.

Iš Indijos grįžęs ir ten vilkikų vairuotojų atranką vykdęs įmonės Vairuotojų valdymo skyriaus vadovas Pranas Pernaravičius teigia, kad pažintis su vietos vairuotojais nuteikia viltingai. Po būrio vairuotojų egzaminavimo buvo atsirinkti pirmieji ypač patyrę vilkikų vairuotojai. Dabar pradėtos privalomos procedūros, kad jie galėtų būti įdarbinti Lietuvoje.

„Visi atsirinkti vairuotojai turi bent 5 metų tarptautinio darbo patirtį, puikius vairavimo įgūdžius, geras anglų kalbos žinias, vilkikais yra išmaišę ne tik Indijos, bet ir gretimų valstybių bei Arabijos pusiasalio šalis: Iraką, Omaną, Saudo Arabiją, Kuveitą, Katarą, Jungtinius Arabų Emyratus, – pasakoja P. Pernaravičius. – Perspektyvoje matome, kad iš Indijos galime pasikviesti gerokai daugiau patyrusių vilkikų vairuotojų, todėl ateityje atrankų šioje šalyje vykdysime daugiau.“

 

Anot Vairuotojų valdymo skyriaus vadovo, yra planų per artimiausius metus įdarbinti dešimtis ar net šimtus Indijos ir kitų Azijos šalių didelę patirtį sukaupusių vairuotojų.

„Pirmieji įdarbinti Indijos vairuotojai parodys, kokios yra šios didelės šalies vairuotojų perspektyvos dirbti Europos Sąjungos ir kitose Senojo žemyno šalyse. Matyt, jos teigiamos, nes vairuotojai iš kitų Azijos šalių pažįstami kaip ypač drausmingi ir geri vairuotojai“, – pasakoja P. Pernaravičius.

cargoGO“ įmonių grupėje greta Lietuvos jau dirba daugiau kaip dešimties šalių vairuotojai: Baltarusijos, Ukrainos, Uzbekistano, Rusijos, Kirgizijos, Kazachstano, Moldovos, Latvijos, Tadžikistano, Sakartvelo. Osvaldas Švitra, „cargoGO Logistics“ vykdomasis direktorius, akcentuoja, kad, reaguojant į besikeičiančią darbo rinką Lietuvoje, drauge su vairuotojais iš kitų šalių kviečiami ir logistikos vadybininkai, nes toks tandemas pasitarnauja geriems veiklos rezultatams. Administracijos darbuotojai iš užsienio šalių padeda sumažinti ir kultūrinius skirtumus. Bendraudami su vairuotojais juos lengviau supranta, darbas vyksta sklandžiau ir efektyviau.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
19 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Ukininkas

Reiks karves is tvarto neisleist

Jin

Tai jau ir kazachai atsisako dirbti, reikia iš naujos šalies importuoti?

Arta

“ypač drausmingi ir geri vairuotojai“ :D:D:D:D:D:D:D juokinga bet ir baisu….

Ddf

Savu neuztenka?

viko2000

Kad taip. Nelabai jaunimas nori eiti. Darbas ne rozem klotas.

...

Eitų jaunimas, jeigu būtų atlyginimas, atitinkantis darbo sąlygas.
O dėl indų tai baisoka, galit Youtube pasižiūrėti kaip jie vairuoja. Lenktyniauja, šokinėja į priešpriešinę eismo juostą ir t.t.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button