Vilniaus rinka

„Lietuvos energija“ ieško talentų: bendradarbiaus su „Vilnius Coding School“

Energetikos įmonių grupė „Lietuvos energija“ teigia besiruošianti energetikos sektoriuje vykstančiai transformacijai ir siekianti pritraukti duomenų analitikų, inžinierių ir analitikos projektų vadovų, turinčių didžiųjų duomenų ir dirbtinio intelekto kompetencijų. Šiuo tikslu bendrovė pasirašė bendradarbiavimo sutartį su programavimo mokykla suaugusiems „Vilnius Coding School“.

„Vienas mūsų strateginių sprendimų – tapti inovatyviausia energetikos organizacija. To neįmanoma padaryti be pažangiosios analitikos kompetencijų, todėl „Lietuvos energija“ džiaugiasi, kad „Vilnius Coding School“ tapo mūsų partneriais. Tikime, kad šios mokyklos absolventai ateityje bus svarbi mūsų komandos dalis“, – „Lietuvos energijos“ pranešime cituojamas jos generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas Darius Maikštėnas.

Pasak „Vilnius Coding School“ įkūrėjos ir vadovės Julijos Rimšelės, dabar yra tinkamiausias laikas verslui ir žmonėms investuoti į savo ateitį, nes technologinis progresas skatina darbų automatizavimą, kuris reikalauja naujų kompetencijų. 

„Tikime, kad šis bendradarbiavimas su „Lietuvos energija“ padės pasiruošti energetikos srityje vykstančiai transformacijai ir paskatins darbuotojų kompetencijų kėlimą, suteiks naujų galimybių „Vilnius Coding School“ absolventams bei žmonėms, kurie nori keisti savo karjerą ir persikvalifikuoti“, – teigė J. Rimšelė.

Kaip skelbiama pranešime, sutartis pasirašyta kaip dalis „Lietuvos energijos“ Inovacijų centro Atviros partnerystės programos, kuria siekiama kartu su mokslo institucijomis plėtoti energetikos tyrimus bei skatinti reikiamų kompetencijų pritraukimą. 


Pagal bendradarbiavimo sutartį, „Vilnius Coding School“ pateiks „Lietuvos energijai“ savo absolventų gyvenimo aprašymus, o „Lietuvos energija“ galės jiems pasiūlyti darbo arba stažuotės galimybes. 

Be to, sutartis leis tobulintis esamiems „Lietuvos energijos“ darbuotojams – „Vilnius Coding School“ lektoriai ekspertai mokys darbuotojus ir padės ugdyti pažangiosios analitikos, robotizacijos, dirbtinio intelekto ir kitas kompetencijas.

Ieva Vidūnaitė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button