MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Vilnius Coding School
Vilniaus rinka

„Lietuvos energija“ ieško talentų: bendradarbiaus su „Vilnius Coding School“

Energetikos įmonių grupė „Lietuvos energija“ teigia besiruošianti energetikos sektoriuje vykstančiai transformacijai ir siekianti pritraukti duomenų analitikų, inžinierių ir analitikos projektų vadovų, turinčių didžiųjų duomenų ir dirbtinio intelekto kompetencijų. Šiuo tikslu bendrovė pasirašė bendradarbiavimo sutartį su programavimo mokykla suaugusiems „Vilnius Coding School“.

„Vienas mūsų strateginių sprendimų – tapti inovatyviausia energetikos organizacija. To neįmanoma padaryti be pažangiosios analitikos kompetencijų, todėl „Lietuvos energija“ džiaugiasi, kad „Vilnius Coding School“ tapo mūsų partneriais. Tikime, kad šios mokyklos absolventai ateityje bus svarbi mūsų komandos dalis“, – „Lietuvos energijos“ pranešime cituojamas jos generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas Darius Maikštėnas.

Pasak „Vilnius Coding School“ įkūrėjos ir vadovės Julijos Rimšelės, dabar yra tinkamiausias laikas verslui ir žmonėms investuoti į savo ateitį, nes technologinis progresas skatina darbų automatizavimą, kuris reikalauja naujų kompetencijų. 

„Tikime, kad šis bendradarbiavimas su „Lietuvos energija“ padės pasiruošti energetikos srityje vykstančiai transformacijai ir paskatins darbuotojų kompetencijų kėlimą, suteiks naujų galimybių „Vilnius Coding School“ absolventams bei žmonėms, kurie nori keisti savo karjerą ir persikvalifikuoti“, – teigė J. Rimšelė.

Kaip skelbiama pranešime, sutartis pasirašyta kaip dalis „Lietuvos energijos“ Inovacijų centro Atviros partnerystės programos, kuria siekiama kartu su mokslo institucijomis plėtoti energetikos tyrimus bei skatinti reikiamų kompetencijų pritraukimą. 

Pagal bendradarbiavimo sutartį, „Vilnius Coding School“ pateiks „Lietuvos energijai“ savo absolventų gyvenimo aprašymus, o „Lietuvos energija“ galės jiems pasiūlyti darbo arba stažuotės galimybes. 

Be to, sutartis leis tobulintis esamiems „Lietuvos energijos“ darbuotojams – „Vilnius Coding School“ lektoriai ekspertai mokys darbuotojus ir padės ugdyti pažangiosios analitikos, robotizacijos, dirbtinio intelekto ir kitas kompetencijas.

Ieva Vidūnaitė (ELTA)

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Keičiama Vilniaus šilumos tinklų vadovybė

„Girteka Logistics“ plečia biuro patalpas sostinėje: atidarė priestatą

Donatas Andrijauskas

CUP į prekybos centro plėtrą investuos 10 mln. eurų

Donatas Andrijauskas

Dėl investicijų į „Cozy by Siemens arena“ joje padaugėjo renginių

BNS

Nuo 2020 metų – trijų segmentų „Monton“ ženklo parduotuvės

BNS

Renkamės nagų priežiūros studiją: kur sostinėje geriausiai atliekamas manikiūras bei pedikiūras?

Made in Vilnius

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika