Nuo šiol gyventojai Lietuvos banko el. parduotuvėje monetos.lb.lt. galės įsigyti proginių monetų su Lietuvos nacionaline puse, skirtų apyvartai, (UNC kokybės) ir ritinėliais. Iki šiol tokias monetas išsikeisti buvo galima tik Lietuvos banko kasose Vilniuje ir Kaune.

Pokyčiais siekiama didesnio patogumo ir prieinamumo klientams. Kadangi proginės apyvartinės monetos itin paklausios, neretai išleidus naują monetą prie Lietuvos banko kasų susidarydavo ilgos eilės. Nuo šiol proginių apyvartinių monetų ritinėliuose klientai galės įsigyti el. parduotuvėje, negaišdami laiko kelionei iki Lietuvos banko kasų.

UNC kokybės proginių monetų ritinėlių el. parduotuvėje bus galima įsigyti iš anksto – likus 5 darbo dienoms iki proginės monetos išleidimo į apyvartą dienos, t. y. nuo tos pačios dienos, kaip ir BU kokybės monetų numizmatinėje pakuotėje. Per visą išankstinio pardavimo laikotarpį ir pirmąją išleidimo dieną bus galima nusipirkti ne daugiau kaip 5 ritinėlius.

Vėliau el. parduotuvėje pirkėjai per dieną galės užsisakyti ne daugiau kaip 5 ritinėlius, t. y. 125 vnt. proginių 2 eurų monetų su Lietuvos nacionaline puse, tokį patį kiekį galima išsikeisti ir Lietuvos banko kasose.

Pirkėjai, norintys įsigyti daugiau ritinėlių, el. parduotuvėje po pirmos proginės monetos išleidimo dienos galės įsigyti ne mažiau nei 2,5 ir ne daugiau kaip 5 % viso vienodų monetų tiražo. Įsigyjant didmeninius monetų kiekius bus imamas administravimo mokestis, pristatymo paslauga nebus teikiama, monetų ritinėlius reiks atsiimti Lietuvos banko kasose.

Pirmoji moneta, kurią bus galima įsigyti ritinėliais el. parduotuvėje, bus proginė 2 eurų moneta „Kartu su Ukraina“.

Už BU kokybės monetas gautos lėšos (išskyrus nominalą ir PVM) bus skirtos Ukrainai padėti. Kiekvieno, perkančio monetą, pagalba Ukrainai – 10 eurų, bendra monetos kaina – 14,52 Eur. Lėšos bus pervestos į Ukrainos nacionalinio banko atidarytą sąskaitą humanitarinei pagalbai rinkti.

Primename, kad užsisakydamas BU kokybės monetų numizmatinėje pakuotėje iš anksto ar monetos išleidimo dieną, vienas pirkėjas galės jų nusipirkti ne daugiau kaip 2 vnt., vėliau skaičius neribojamas.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

9 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar vis dar reikalingas paminklas Lukiškių aikštėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.