Vilniaus rinka

Lietuvoje veiklą pradėjo nauja elektronikos parduotuvė – Megamesto ir skelbia loteriją prizams laimėti

Lietuvoje veiklą pradeda tokia elektronikos parduotuvė, kokios dar neregėjome: geriausios kiniškos prekės iš Europos sandėlių su lietuvišku aptarnavimu. Skelbiama pirmoji akcija ir loterija, o pagrindinis prizas – „Roborock S7“ dovanų!

Megamesto – ką tik startavusi visiškai nauja geriausių kiniškų prekių platforma, specializuota pardavimui Baltijos šalyse. Visas aptarnavimas bus lietuvių kalba, o prekės siunčiamos iš Europos sandėlių – nebus jokių papildomų mokesčių. Ir veiklos pradžios proga parengė įspūdingų pasiūlymų bei fantastiškų prizų, kokių paprastai lietuviškos parduotuvės beveik niekada nesiūlo.

Megamesto – nauja ir būtent Baltijos šalims skirta internetinė parduotuvė, kuri ką tik pradėjo savo veiklą. Ją galima apibūdinti tokiais esminiais dalykais:

 
 1. garsiausi ir geidžiamiausi prekės ženklai iš Kinijos – nuo visos „Xiaomi“ ekosistemos iki „Huawei“, „Transmart“ ir daugybės kitų;
 2. tik Lenkijos, Čekijos ir Vokietijos sandėliai;
 3. puikios kainos;
 4. 2 metų garantija;
 5. nepriekaištingas aptarnavimas lietuvių kalba.

Megamesto pirmasis išpardavimas ir puikūs pasiūlymai

Megamesto tampa labai patrauklia elektronikos parduotuve norint įsigyti geriausias kinijos gamintojų prekes ir nereikės sukti galvos, kas gi čia darysis po liepos 1 d., kai net 10 centų kainuojančią prekę iš Kinijos reikės deklaruoti muitinėje.

Megamesto visus reikalus sutvarko patys ir geidžiamas prekes parduoda iš Europos sandėlių, su europietiška garantija ir, žinoma, pigiau nei Lietuvoje. Ir kaip įprasta kiniškose parduotuvėse, bus rengiami tradiciniai išpardavimai, žaidimai ir loterijos su daugybe prizų – tai neatsiejama kiniškos rinkodaros dalis. Lietuvoje tokių dalykų praktiškai nevyksta, tad galėsite išbandyti visiškai naujas galimybes.

Jų pats pirmasis išpardavimas jau siūlo įspūdingų pasiūlymų bei prizų – galima laimėti netgi patį naujausią „Roborock S7“ robotą dulkių siurblį.

 

Ką reikia daryti?

Keliaujame į Megamesto specialiai išpardavimui parengtą oficialią svetainę.

Labai patogu, kad viskas pateikiama lietuvių kalba. Megamesto patvirtino, kad tai yra svetainės startas, tad tam tikrų rašybos klaidelių gali pasitaikyti, bet 99 proc. informacijos yra suprantama kuo puikiausiai. Jei dėl kažkokių priežasčių nepatiko lietuvių kalba, galite puslapio kalbą pakeisti į rusų ar anglų.

 

Taigi, išpardavimas startavo birželio 14 d. ir tęsis iki birželio 30 dienos.

Šiuo metu galima visiškai nemokamai dalyvauti loterijoje ir laimėti kuponų, belaidžių ausinių, Bluetooth kolonėlių bei „Roborock S7“ dulkių siurblį.

Laimėti daiktiniai prizai bus išsiųsti iškart po birželio 30 dienos. Apie laimėjimą nugalėtojai bus informuoti žinute, išsiųsta į el. paštą.

 

Tad keliaujame į išpardavimo puslapį, užsiregistruojame parduotuvėje, prenumeruojame naujienlaiškį, naujiena dalijamės socialiniuose tinkluose, perkame prekių ir taip pat gauname papildomų loterijos bilietų.

Kuo daugiau atliksite šių veiksmų, tuo daugiau gausite loterijos bilietų ir taip kiekvienas jų užtikrins naują prizą, tarp kurio gali būti ir 549 € kainuojantis „Roborock S7“. Tikrai verta dalyvauti.

Į kokias prekes verta atkreipti dėmesį?

Megamesto pasiūla nuolat didėja ir kasdien prekių pasiūla bus vis platesnė. O ir dabar jau tikrai į ką pasidairyti bei išsirinkti norimą daiktą. Čia surasite nuo el. dviračių ir el. paspirtukų, iki robotų, ausinių ir t.t. O du karščiausius pasiūlymus iš karto rekomenduojame.

 

Išskirtinis pasiūlymas: „Xiaomi Roborock S7“ robotas dulkių siurblys

 • Megamesto – 532,53 €
 • kuponas MEGAMESTO3 – suteikiama 3% nuolaida.
 • Kitose lietuviškose parduotuvėse apie 650€

Tai yra pažangiausias kompanijos dulkių siurblys ir dabar parduodamas už labai gerą kainą – perkant iš kitų lietuviškų parduotuvių už šį robotą tektų pakloti bent 650€. Taigi, galite sutaupyti bent 100 eurų ir dar papildomai sudalyvauti loterijoje.

Kuo gi „Roborock S7“ skiriasi nuo anksčiau pasirodžiusių modelių?

Pradėkime nuo to, kad „Roborock“ yra viena iš „Xiaomi“ ekosistemos kompanijų, kuri specializuojasi siurblių ir ypatingai robotų dulkių siurblių segmente. Juos itin mėgsta pirkėjai ir labai gerai vertina apžvalgininkai. Youtube galima rasti daugybę „Roborock“ siurblių apžvalgų, kurios peržiūrėtos šimtais tūkstančių kartų. Tai patikimas ir puikų vardą turintis gamintojas.

Kalbant apie „Roborock S7“, tai yra naujausias kompanijos produktas. Ir daugeliui natūraliai kyla klausimas: o kuo gi jau šis robotas skiriasi nuo anksčiau pasirodžiusių „Roborock S6“ ir ypatingai populiaraus „Roborock S5 Max“?

Į šį klausimą labai gerai atsako štai šie, žemiau pateikti paveikslai. Juose iškart galima įžvelgti pagrindinius „Roborock S7“ atnaujinimus, palyginus su jo pirmtakais.

Naujos kartos grindų plovimas

Vienas pagrindinių ir ypatingai akcentuojamų „Roborock S7“ privalumų yra pilnai atnaujintas grindų plovimas.

Štai, lyginant su tuo pačiu „Roborock S5 Max“, gamintojas tvirtina, kad „Roborock S7“ grindų plovimas pagerėjo net 4 kartais.

Vandens talpa padidėjo vos 10 ml. – iki 300 ml ir išliko elektroninis vandens padavimo reguliavimas, skirtingi plovimo režimai, tačiau turime visai kitokį grindų plovimo sprendimą.

Kaip įprastai robotai plauna grindis? Pritvirtiname vandens talpą, plovimo pagrindą su plaušine ir paleidžiame robotą. Tai vadiname grindų plovimu, tačiau iš tiesų tai labiau primena šluostymą ir rimtų, įsisenėjusių dėmių toks plovimas dažniausiai neįveikia.

„Roborock“ kompanija tą puikiai supranta, tad „Roborock S7“ dabar ne tik užtikrina didesnį plaušinės prisispaudimą prie grindų, bet ir tas plovimo pagrindas vibruoja 3000 kartų per minutę. Štai čia jau galime iš tiesų vadinti grindų plovimu. Toks sprendimas garantuoja, kad robotas įveiks ir įsisenėjusius nešvarumus (tuo galite įsitikinti ir žemiau pateiktose apžvalgose aut. past.). Išskirtinis techninis sprendimas.

Ir čia dar ne viskas. Daugelis pirkėjų grindų plovimo nori, bet jei yra namie kilimėlių – čia iškart bėda. Arba programėlėje turi nurodyti visur virtualias sienas, arba turi nuimti tą plovimo priedą, kitu atveju robotas plaus kilimus. Bet tik ne su „Roborock S7“.

„Roborock S7“ plauna grindis, privažiuoja kilimą ir… važiuoja toliau. Robotas apačioje turi jutiklius, kurie aptinka kiliminę dangą ir taip automatiškai pakeliamas plovimo priedas iki 5 mm. Kilimą pervažiuoja, priedą nuleidžia ir toliau plauna grindis. Nuostabus dalykas. Tokios galimybės jau seniai reikėjo.

„Roborock S7“ jutikliai, lazerinė navigacijos sistema

„Roborock S7“ pasižymi ir naujausiu „protu“, davikliais, lazerine navigacijos sistema. Kaip jau užsiminėme, „Roborock S7“ turi daviklius, kurie atpažįsta kiliminę dangą. Ir dėka to, ne tik pakelia vandens plovimo priedą, bet ir valant sausai, automatiškai padidina siurbimo galią. Labai naudinga funkcija.

„Roborock S7“ turi galybę daviklių, kurie jį apsaugo nuo trankymosi į baldus, kritimo nuo aukštų paviršių ir t.t. O naujausia lazerinė navigacijos sistema padeda puikiai orientuotis aplinkoje. „Roborock“ robotai jau nuo seno pasižymi viena geriausių, jei ne pačia geriausia navigavimo sistema.

„Roborock S7“ pilnai valdomas su programėle, kurioje rasime daugybę valdymo galimybių: keisti siurbimo galią, plovimo padavimą, valymo režimus ir t.t.

„Roborock S7“ jau galima nurodyti net ir kilimo siurbimo režimus. To ankstesni modeliai neturi. Kaip ir galimybės iš anksto nurodyti konkrečiam kambariui skirto plovimo (to vibracijų dažnio) bei siurbimo režimą.

Šis robotas palaiko kelių aukštų žemėlapius, juos piešia ir išsaugo, nuolat atnaujina, kambarius galima suskirstyti į norimas teritorijas, sudaryti valymo tvarkaraščius, konkrečius valymo režimus, piešti virtualias sienas/no-go zonas ir t.t. Maksimalus išmanumas ir valdymo galimybės.

Kuo dar gali pasigirti „Roborock S7“?

„Roborock S7“ turi 5200 mAh talpos bateriją. Tokia pati, kaip ir ankstesniuose modeliuose ir vienu įkrovimu gali išvalyti iki 250 m2 plotą. Po teritoriją juda sistemingai, o pritrūkus energijos grįžta prie įkrovimo stotelės, įkrauna bateriją (nuo 0 iki 100 proc. per 2,5 val.) ir tęsia darbą nuo ten kur baigė.

Siurbimo galia „Roborock S7“ padidėjo iki 2500Pa. Ankstesni modeliai pasižymi 2000Pa rodikliu. Kuo didesnė siurbimo galia, tuo bus geresni valymo rezultatai ir ypatingai kalbant apie kilimines dangas.

Gamintojas pažymi ir tai, kad siurbimo anga yra „plaukiojanti“, prisitaikanti prie paviršių, o pagrindinis šepetys atnaujinto dizaino, visiškai guminis, kas užtikrins ilgesnį tarnavimo laiką ir, gamintojo teigimu, mažesnį apsivėlimą plaukais.

„Roborock S7“ sausų atliekų surinkimo talpa padidėjo 10 ml. – iki 470 ml. Didesnė talpa reiškia, kad reikės rečiau ją tuštinti.

Beje, gamintojas žada, kad kiek vėliau šiais metais „Roborock S7“ turės ir automatinę atliekų surinkimo stotelę. Tai yra naujausia robotų mada ir praktiškai visi gamintojai, pristatydami aukščiausios klasės robotus dulkių siurblius, siūlo arba žada ir štai tokios stoteles.

Gali būti, kad „Roborock S7“ stotelė atrodys kiek kitaip nei šiame paveiksle ir ją tikrai bus galima įsigyti atskirai. Ir tokios stotelės praverčia.

Roboto atliekų dėžutė automatiškai ištuštinama, tad robotas gali darbuotis toliau ir nereikia jokio žmogaus įsikišimo. Įprastai vieno stotelės atliekų maišo užtenka iki 30 dienų, tad jei robotas namus valo vien tik sausai, tai „Roborock S7“ bus galima pamiršti visam mėnesiui. Viskas vyks automatiškai. Žinoma, šiuo klausimu detaliau galėsime kalbėti, kai rinkoje pasirodys ši stotelė.

Apibendrinus, „Roborock S7“ tampa nauju kompanijos flagmanu tarp robotų dulkių siurblių. Tai pats pažangiausias robotas dulkių siurblys ir labai rimtai pretenduoja tapti šių metų pačiu geidžiamiausiu. Iš esmės „Roborock S7“ užtikrina visas funkcijas ir galimybes, kokių tik gali reikalauti išrankus pirkėjas.

Štai viena pirmųjų ir labai gerai roboto galimybes pademonstruojančių apžvalgų – jokio kalbėjimo, o vien testai:

Kita šauni ir išsami „Roborock S7“ apžvalga, kurios autorius yra labai patyręs, išbandęs kone visus šios bei kitų kompanijų robotus ir teigia, kad tai yra „geriausias Roborock’as“:

 • „Tronsmart Onyx Ace“ TWS ausinės
 • Megamesto – 19,99 €
 • Kitose lietuviškose parduotuvėse apie 43€

„Tronsmart Onyx Ace“ TWS ausinės yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori „Apple“ stiliaus TWS ausinių, aprūpintų pažangiausiomis technologijomis ir už pačią priimtiniausią kainą. O dabar yra galimybe jas įsigyti net dvigubai pigiau nei kitose lietuviškose parduotuvėse.

Kuo gi pasižymi „Tronsmart Onyx Ace“ TWS ausinės?

„Tronsmart Onyx Ace“ TWS ausinės aprūpintos pažangiuoju „Qualcomm QCC3020“ lustu, kuris užtikrina aptX, AAC ir SBC muzikos kodavimo sprendimus.

Taip pat čia rasime ir 4 integruotus mikrofonus, kurie, pirkėjų teigimu, iš tiesų užtikrina puikią pokalbių kokybę ir pašalina aplinkos garsus.

Šaunu ir tai, kad šios TWS ausinės gali dirbti tiek po vieną, tiek ir abi iškart. Yra Mono ir Stereo režimai. Labai naudingas dalykas.

Taip pat verta pažymėti, kad „Tronsmart Onyx Ace“ lengvai suporuojamos naujuoju Bluetooth 5.0 ryšiu su iOS ir Android išmaniaisiais telefonais. Tereikia ausinę (-es) išimti iš dėkliuko ir poravimas įvyksta automatiškai.

„Tronsmart Onyx Ace“ ausinės yra atsparios vandeniui, atitinka IPX5, tad su jomis galima drąsiai keliauti į sporto salę bei nebijoti užklupusio lietaus.

Šaunu ir tai, kad „Tronsmart Onyx Ace“ palaiko įvairius balso asistentus, kas ausinėms suteikia dar daugiau funkcionalumo.

Simpatiškas ir kompaktiškas dėkliukas turi integruotą 400 mAh talpos bateriją. Ją įkrausime su pakuotėje esančiu laidu per C-tipo USB jungtį.

Vieno ausinių įkrovimo užtenka muzikai klausytis 5 val., o su dėkliuko baterija – net 24 val. Kaip tokioje kainų kategorijoje, netgi labai geras rodiklis.

Puikios ausinės už puikią kainą. Ir kaip teigia daugybę belaidžių ausinių išbandęs apžvalgininkas – „Tronsmart Onyx Ace yra geriausia AirPods alternatyva“:

Straipsnis parengtas bendradarbiaujant su Megamesto

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
12 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button