Lietuvos „Circle K“ degalinių tinkle šį pavasarį pradėti gaminti švieži sumuštiniai iki šiol neturi analogų kituose šalyje veikiančiuose degalinių tinkluose. Šviežių sumuštinių paklausa Lietuvoje ir Norvegijoje nustebino tinklo vadovus – jau netrukus analogiška maisto koncepcija persikels į 2,7 tūkst. „Circle K“ degalinių visoje Europoje.

„Paprastai lietuviai nėra tie žmonės, kurie naujus skonius ar formas priima labai lengvai. Todėl tai, jog pirkėjų atsiliepimai buvo teigiami, tik įrodo, jog pirkėjams pabodo greitai gauti ne itin kokybišką maistą, o rimto patiekalo laukti ilgai. Šiandien žmonės nori abiejų šių privalumų vienu metu ir galime pasidžiaugti, jog radome šiam iššūkiui labai aiškų sprendimo kelią“, – teigia Rinkodaros departamento direktorė Renata Timoščik.

Planuojama, kad švieži sumuštiniai visame „Circle K“ Europos tinkle bus pradėti gaminti vėliausiai iki 2019 m. balandžio pabaigos.

„Tai tik dar vienas žingsnis į naują paslaugų lygį.  Nebijome imtis lyderystės ir daryti tai, kas reikalauja investicijų, žinių ir papildomo darbo, kad klientams galėtume suteikti  kokybiškai naują patirtį. „Circle K“ sėkmingai konkuruoja itin dinamiškoje kavos rinkoje ir griauna stereotipą, kad greitai paruošiamas maistas negali būti šviežias. Manau, jog tos dienos, kai kokybės ieškojome specializuotose prekybos vietose, greitai gali tapti praeitimi“,  – pasakoja R. Timoščik.

„Circle K“ yra vienintelis degalinių tinklas Lietuvoje, kuris siūlo vietoje gaminamus šviežius sumuštinius. Jie buvo pradėti gaminti 15-oje „Circle K“ degalinių, kurių komandos profesionalaus virtuvės šefo Gian Luca Demarco buvo apmokytos viso proceso: nuo duonos kepimo specialiai įsigytose krosnyse ir jos teisingo pjaustymo – iki sumuštinių sutepimo. Planuojama, kad iki metų pabaigos šie procesai bus įdiegti iš viso 39-iose tinklo visapusio aptarnavimo „Circle K“ degalinėse Lietuvoje.

Lietuvių jau pamėgtų šviežių sumuštinių receptūrose labiausiai atspindi itališkos, prancūziškos, lietuviškos bei Artimųjų Rytų virtuvės tendencijos. Palyginti su bandomuoju laikotarpiu, dabar šviežiai paruoštų sumuštinių asortimentas „Circle K“ degalinėse papildytas sumuštiniu su tunu, taip pat – įvairiomis tortilijų variacijomis, skirtomis visavalgiams bei vegetarams.

„Šiuo metu bendradarbiaujame su kolegomis užsienio šalyse ir dalinamės sukaupta patirtimi. Neturime tikslo eksportuoti skonį ir konkrečias receptūras, tačiau perduosime žinias ir patirtį, padėsime išgryninti procesų efektyvumą. Kultūra, tradicijos, populiariausios skonių kombinacijos kiekvienoje šalyje yra individualios. Įsitikinome, kad šviežio maisto poreikis yra didelis ir tai yra bendra tendencija visame pasaulyje bei Europoje. Vartotojas pageidauja kokybės ir turi ją gauti“, – teigia R. Timoščik.

Be Lietuvos „Circle K“ degalinių tinklas veikia dar aštuoniose Europos šalyse: Norvegijoje, Švedijoje, Danijoje, Estijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Airijoje ir Rusijoje.

Vien į tinklo plėtrą Lietuvoje „Circle K“ šiemet investuoja 10 mln. eurų, atidaro 6-ias naujas degalines, o šių metų pabaigoje tinklą sudarys 74 visapusio aptarnavimo degalinės ir 12 automatinių degalinių.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist