Gydytojos sukurtos lietuviškos kosmetikos „Manilla“ gamintoja vakar Vilniuje atidarė gydomųjų veido procedūrų kliniką. Prieš kiek daugiau nei savaitę atvėrusi pirmąjį medicininės estetikos ir SPA centrą Kaune, UAB „Dermofaktorius“ žengia pirmą žingsnį link tikslo ateityje plėtoti kosmetologinių ir medicininių paslaugų klinikų tinklą. Kurdama, gamindama ir prekiaudama profesionalia kosmetika, atstovaudama kosmetologinės įrangos gamintojus ir teikdama konsultacijas, penkmetį mininti kompanija taip pat siekia stiprinti grožio profesionalų kompetencijas.

Kosmetologijos prekių ir paslaugų rinkoje – daug klaidingos informacijos

„Per penkerius veiklos metus įsitikinome, jog kosmetologijos prekių ir paslaugų rinkoje pasklidę daug klaidingos informacijos ir neteisingų faktų apie produktus ir įrangą. Tai lemia ją platinančių atstovų kompetencijų trūkumas. Kita opi šios rinkos problema – nepakankamai geras kosmetologų paruošimas mokymo įstaigose. Pavyzdžiui, labai dažnai naujai darbą pradedantiems ar kandidatuojantiems tenka pasakoti apie rūgščių teoriją ar fizikos dėsnius, kuriuos privalo žinoti dirbantys su kosmetologiniais aparatais“, – sako „Manilla“ prekės ženklo įkūrėja Rūta Merkytė.

„Mūsų tikslas nuo pat veiklos pradžios buvo ne tik kurti veiksmingus produktus, bet ir burti profesionalų bendruomenę, plėsti jų kompetencijas ir galimybes padėti rimtų odos problemų turintiems žmonėms. Praėjusių metų rudenį, kai mūsų komandą papildė itin aukštos kvalifikacijos specialistai, biochemijos mokslų ekspertai, priėmėme sprendimą, jog jau esame pasirengę ir galime žengti dar vieną žingsnį – rinkai pasiūlyti profesionalams sukurtą kosmetikos liniją, įrangą bei mokymus, skirtus stiprinti kosmetologijos specialistų žinias“, – sako R. Merkytė.

Plėtoja partnerystę su Izraelio kosmetologinės įrangos gamintojais

Prieš steigiant SPA Kaune ir kliniką Vilniuje, įmonė „Dermofaktorius“ užmezgė bendradarbiavimą su kosmetologinės įrangos gamintojais Izraelyje. „Esame ir jų klientai, ir partneriai – prisidedame prie įrangos kūrimo, siekiant suderinti mūsų profesionalams skirtus kosmetikos gaminius su kosmetologiniais aparatais. Tokiam pritaikomumui produktai turi turėti specifinę pH vertę, laidumą ir veikliąsias medžiagas, kurios negali neviršyti tam tikros molekulinės masės. Mūsų komanda sugebėjo sukurti tokias formulių kombinacijas, kurios padidina aparatinių procedūrų efektyvumą“, – sako verslininkė.

Naujoje „Manilla“ klinikoje Vilniuje bus naudojama inovatyvi daugiafunkcinė odos analizės ir elektroporacijos-radiodažnio-žemo intensyvumo lazerio terapijos sistema, kuri, atlikus odos analizę, personalizuoja procedūros parametrus pagal kliento poreikius. „Klinikoje taip pat bus taikomi hidrodermabrazijos, elektroporacijos, jonoforezės ir kiti odos gydymo bei priežiūros metodai. Tiek partnerius, tiek konkrečią įrangą mūsų klinikai rinkomės siekdami padėti spręsti rimtas odos problemas ir pasiekti geriausių rezultatų su mažiausiu jos dirginimu“, – sako mediciną studijavusi R. Merkytė.

Investavo 140 000 eurų

Tiek vakar atidarytoje „Manilla Professional Clinic“, tiek kiek daugiau nei prieš savaitę Kaune duris atvėrusioje „Manilla Medical SPA“ ne tik bus atliekamos procedūros su profesionalams skirta šio prekės ženklo kosmetika ir Izraelio gamybos kosmetologiniais aparatais – ir kosmetikos gaminius, ir aparatus kosmetologijos profesionalai galės įsigyti. Tapę „Manilla“ partneriais, jie taip pat bus kviečiami dalyvauti įvairiuose seminaruose, mokymuose, skirtuose didinti grožio specialistų žinias ir plėsti jų kompetencijų ribas.

Prieš įrengiant kliniką, Vilniaus prekybos centre CUP veikė „Manilla“ parduotuvė-sala. Atsiradus galimybei išsinuomoti didesnes, 82 kv. metrų, patalpas, jose įkurta ir klinika, ir erdvesnė parduotuvė.

Įsteigdama SPA Kaune ir kliniką Vilniuje, „Manilla“ prekės ženklo valdytoja UAB „Dermofaktorius“ iš viso įdarbino 14 darbuotojų. Investicijos į naujų erdvių įrengimą bei įrangą siekė 140 000 eurų. 

Straipsnis parengtas bendradarbiaujant su „Manilla“

Reklama: Veido procedūros moterims ir vyrams

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

8 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate šių metų Vilniaus Kalėdų eglę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.