Vilniaus rinka

„Lidl“ – pirmojo ketvirčio atlyginimų lyderė mažmeninės prekybos sektoriuje

Prekybos tinklas „Lidl“ Lietuvoje užtikrintai išlieka mažmeninės prekybos maisto produktais sektoriaus lyderiu pagal vidutinį darbuotojų atlyginimą bei atlyginimų medianą. Vidutinis pirmojo šių metų ketvirčio užmokesčio vidurkis prieš mokesčius „Lidl Lietuva“ siekė 1928,30 euro ir buvo 33 proc. didesnis nei antroje ir 45 proc. didesnis nei trečioje vietoje esančio prekybos tinklo vidutinis atlyginimas.

„Norime, kad mūsų darbuotojai jaustųsi saugūs dėl savo finansinės padėties, suprantame, kad tik tuomet jie gali išnaudoti savo potencialą siekdami profesinių rezultatų. Dėl to „Lidl“ komandos nariams siūlome konkurencingiausią atlyginimą rinkoje ir periodiškai didiname bazinį darbo užmokestį, be to, visiems darbuotojams suteikiame ir platų papildomų naudų krepšelį, kuris yra viena iš išskirtinių įmonės viduje taikomų darbuotojų motyvacijos skatinimo programų dalių“, – teigia įmonės valdybos narė ir personalo vadovė Sandra Savickienė.

„Rekvizitai.lt“ duomenimis, „Lidl Lietuva“ pirmąjį šių metų ketvirtį buvo lyderiai tarp didžiųjų prekybos tinklų Lietuvoje ne tik pagal vidutinį darbo užmokestį, bet ir pagal atlyginimų medianą. Pirmąjį šių metų ketvirtį „Lidl Lietuva“ vidutinė atlyginimų mediana buvo didžiausia – siekė  1485,39 eurus ir 11 proc. lenkė antroje vietoje esantį prekybos tinklą bei buvo net 35 proc. didesnė už trečioje vietoje esantį prekybos tinklą.

 

„Lidl Lietuva“ šiemet 5–15 proc. padidino darbo užmokestį visiems komandos nariams nepriklausomai nuo užimamų pareigų – tam įmonės atlyginimų biudžete numatyti papildomi 9 mln. eurų. Didindama bazinį darbo užmokestį, „Lidl Lietuva“ esamiems ir būsimiems darbuotojams siūlo ir įvairius finansinius motyvacinius priedus. Praėjusiais metais papildomoms premijoms ir priedams tinklas skyrė daugiau nei 1,7 mln. eurų.

Įmonė prie savo komandos kviečia prisijungti daugiau nei 100 darbuotojų įvairiuose Lietuvos miestuose. Naujiems komandos nariams tinklas siūlo gerą darbo vidinę atmosferą ir dinamišką darbo pobūdį prekybos tinklo parduotuvėse, logistikos sandėlyje Kaune bei centriniame biure Vilniuje. Įmonė taip pat siūlo darbo pozicijas ir karo pabėgėliams iš Ukrainos.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
3 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Jojo
Jojo
19 dienas (-ų)

Pirmadieni skaičiau kad daugiausiai moka norfa

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button