Vilniaus rinka

„Lidl“ parduotuvėse galiausiai įdiegta bekontakčių atsiskaitymų paslauga

Nuo šios savaitės visose Lietuvoje veikiančiose „Lidl“ parduotuvėse jau galima atsiskaityti bekontakčiu būdu. Tikimasi, kad sparčiai Lietuvoje populiarėjanti paslauga bus itin mėgstama pirkėjų ir padės už prekes atsiskaityti dar greičiau.

Bekontakčiai atsiskaitymai yra daugelio bankų teikiama paslauga, kuomet atsiskaitant už mažesnės vertės pirkinius, nereikia įkišti mokėjimo kortelės į mokėjimo terminalą ir įvesti PIN kodo, užtenka kortelę tiesiog priliesti prie terminalo. Anksčiau tokiu būdu Lietuvoje buvo galima atsiskaityti už prekes, kurių vertė siekė iki 10 eurų, tačiau spalį limitas buvo padidintas iki 25 eurų, kad kuo daugiau pirkėjų galėtų naudotis šia paslauga.

Nuo šiol bekontakčio atsiskaitymo paslauga aktyvuota visuose 242 mokėjimo terminaluose, esančiuose 30 Lietuvoje veikiančių „Lidl“ parduotuvių. „Bekontakčio atsiskaitymo paslaugą „Lidl“ parduotuvėse aktyvavome palaipsniui ir pastebėjome, kad pirkėjai jau yra susipažinę su šia paslauga bei noriai ja naudojasi. Tai dar gana nauja paslauga Lietuvoje, tačiau mūsų įsitikinimu, padidintas atsiskaitymo už prekes limitas suteiks papildomą postūmį jos populiarumui ir netrukus įprasime didžiąją dalį savo pirkinių apmokėti šiuo greitesniu, patogesniu ir saugiu būdu“, – sako „Lidl Lietuva“ Administracijos tarnybos vadovė Eglė Radžiūnė.

 

Bekontaktės kortelės šiuo metu jau yra išduodamos daugelio šalyje veikiančių bankų, jos būna pažymėtos specialiu bekontakčio atsiskaitymo simboliu. Ši paslauga yra saugi ir patikima, nes atsiskaityti tokia kortele galima tik pridėjus ją prie pat skaitytuvo. Be to, šiose kortelėse paprastai būna įdiegta speciali apsaugos funkcija, užtikrinanti, kad net ir kelis kartus priglaudus kortelę, suma bus nuskaityta tik vieną kartą, o apie atsiskaitymą praneša garsinis signalas. Tinkamai nuskaityti kortelę gali tik autentiški skaitytuvai, įrengti autorizuotų paslaugų tiekėjų. Atsiskaitymas bekontakčiu būdu paprastai trunka keliomis sekundėmis trumpiau, todėl pirkėjai gali apsipirkti greičiau ir prie kasos praleisti mažiau laiko.

Straipsnis paruoštas pagal pranešimą spaudai

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button