Vilniaus rinka

„Lidl“ parduotuvės per Velykas nedirbs

Prekybos tinklas „Lidl“ tęsia tradicijas ir primena, kad pirmąją šv. Velykų dieną, balandžio 4-ąją, visos „Lidl“ parduotuvės nedirbs. Sprendimą nedirbti per Velykas „Lidl“ pakartos jau ketvirtus metus iš eilės.Balandžio 5-ąją, pirmadienį, antrąją Velykų dieną, visos „Lidl“ parduotuvės dirbs įprastu darbo laiku. Dieną prieš Velykas, balandžio 3-ąją, visos „Lidl“ parduotuvės taip pat dirbs įprastu grafiku. Sprendimą, nedirbti per Velykas, „Lidl“ priima jau ketvirtus metus iš eilės, kad visi įmonės darbuotojai galėtų šventes praleisti su artimiausias šeimos nariais. Prekybos tinklas taip pat turi tradiciją nedirbti ir per kitas didžiąsias metų šventes – pirmąją Kalėdų bei Naujųjų metų dieną.

Šių metų pradžioje už itin geras darbo sąlygas darbuotojams, „Lidl Lietuvai“ buvo trečius metus iš eilės suteikti prestižiniai „Top Employer 2021 Lietuva“ ir „Top Employer 2021 Europe“ sertifikatai. Visiems savo darbuotojams „Lidl“ siūlo ir išskirtinį naudų paketą, kurio vienas pagrindinių akcentų – papildomas privatus sveikatos draudimas. Juo visus darbuotojus „Lidl“ apdraudė nuo 2019 metų pradžios.

„Lidl Lietuva“ bendrovėje šiuo metu dirba daugiau nei 2300 žmonių. Lietuvoje iš viso veikia 54 „Lidl“ prekybos tinklo parduotuvės 22-uose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje bei Vilkaviškyje.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
2 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button