Prekybos tinklas „Lidl“ aktyviai plečiasi visoje šalyje ir kuria naujas darbo vietas atidaromose parduotuvėse bei kitąmet duris atversiančiame logistikos centre Vilniuje. Šiuo metu „Lidl Lietuva“ į savo komandą kviečia būsimus parduotuvių vadovus ir jų pavaduotojus. Kandidatams nėra būtina vadovavimo patirtis – visus naujus darbuotojus įmonė išsamiai apmokys ir padės įgyti reikiamų profesinių kompetencijų bei įgūdžių. 

„Stabili įmonės plėtra lemia ir nuolatinį darbuotojų komandos augimą. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti vis daugiau darbo vietų, užtikrinti konkurencingą atlyginimą, karjeros galimybes ir papildomas naudas darbuotojams. Šiuo metu kviečiame prisijungti norinčius tapti parduotuvių vadovais ir jų pavaduotojais visoje Lietuvoje“, – sako Sandra Savickienė, „Lidl Lietuva“ valdybos narė ir personalo vadovė.

Svarbiausia – motyvacija ir noras tobulėti

S. Savickienės teigimu, į šias pozicijas kviečiami ir kandidatai, neturintys vadovaujančio darbo patirties, nes visiems naujai prisijungusiems parduotuvių vadovams ir jų pavaduotojams, įmonė suteiks 6–9 mėnesių trukmės mokymus.

„Ieškome darbuotojų, pasirengusių mokytis ir tobulėti dirbant prekybos srityje. Į šias pozicijas kviečiame motyvuotus kandidatus, gebančius prisiimti atsakomybę, turinčius puikius organizacinius, bendravimo bei darbo komandoje įgūdžius“, – teigia S. Savickienė.

Parduotuvių vadovai ir jų pavaduotojai rūpinasi prekių likučių valdymu, užsakymu ir kontrole, yra atsakingi už klientų aptarnavimo kokybę ir asortimentą. Šiame darbe svarbu efektyviai organizuoti kasų darbą ir užtikrinti tvarką parduotuvėje. Parduotuvių vadovai ir jų pavaduotojai taip pat rūpinasi darbų planavimu, komandos narių ugdymu ir motyvavimu.

Konkurencingas atlyginimas, karjeros galimybės ir automobilis BMW

„Lidl Lietuva“ skiria itin didelį dėmesį savo darbuotojų gerovei ir motyvacijai. Pasibaigus mokymams, parduotuvės vadovui suteikiamas tarnybinis automobilis BMW, skirtas naudotis tiek darbo, tiek asmeniniais tikslais, padengiant visas automobilio eksploatacijos išlaidas.  

Be to, įmonė visiems savo darbuotojams siūlo konkurencingą darbo užmokestį. Rekvizitai.lt duomenimis, šių metų liepos mėnesį darbuotojų užmokesčio vidurkis įmonėje „Lidl Lietuva“ prieš mokesčius siekė 1898,29 eurus ir buvo didžiausias tarp didžiųjų šalies prekybos tinklų.

Pasak S. Savickienės, apskaičiuojant vidutinį darbo užmokestį, „Lidl Lietuva“ remiasi visą kalendorinį mėnesį įmonėje išdirbusių darbuotojų atlyginimo duomenimis.

„Atsakingai rūpinamės savo darbuotojų finansiniu saugumu, todėl atlyginimus nuolat peržiūrime ir didiname. Nuo sausio 1 d. atlyginimai augo visų parduotuvių ir logistikos centro komandų nariams, o nuo rugsėjo atlyginimai padidėjo ir administracijos darbuotojams. Stengiamės, kad darbuotojų darbo užmokestis būtų konkurencingas bei atitiktų šiandienines rinkos tendencijas“, – pabrėžia S. Savickienė.

Prekybos tinklas suteikia ir plačias karjeros galimybes – remiantis įmonės statistika, „Lidl Lietuva“ kasmet pareigose pakyla vidutiniškai 10 proc. visų darbuotojų. Nuolat mokytis skatinami visi darbuotojai, kuriems siūlomi tiek gyvai vedami, tiek e-platformose esantys mokymai.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

37 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist