Vilniaus rinka

„Lidl“ darbuotojai dirbs ir poilsiaus pajūryje: apgyvendins viešbutyje, mokės papildomus dienpinigius

Lidl“ parduotuvei Palangoje ruošiantis vasaros sezonui, prie parduotuvėje dirbančios komandos prisijungė ir „Lidl“ kolegos iš kitų miestų. Prekybos tinklas suteikė galimybę daliai savo darbuotojų šią vasarą dirbti ir poilsiauti Lietuvos pajūryje – juos nemokamai apgyvendino viešbutyje ir skyrė papildomus dienpinigius.

Kasmet Palangoje apsilanko per 300 tūkst. turistų, todėl šiltuoju metų sezonu smarkiai išaugantys pirkėjų srautai „Lidl“ parduotuvėje Palangoje – nestebina. Kaip teigia „Lidl Lietuva“ personalo vadovė ir valdybos narė Sandra Savickienė, išpildyti kasdienius pirkėjų apsipirkimo poreikius prekybos tinklas ruošiasi pakviesdamas prie „Lidl“ parduotuvėje Palangoje dirbančios komandos prisijungti ir kolegas iš kitų miestų.

„Palanga yra vienas populiariausių Lietuvos kurortų, todėl vasaros laikotarpiu savo darbuotojus kviečiame atvykti į Palangą ne tik dirbti čia esančioje „Lidl“ parduotuvėje, bet ir pailsėti. Atvykstantiems komandos nariams – tiek pardavėjams, tiek vadovaujančių parduotuvių pozicijų darbuotojams – siūlome patogų darbo grafiką visą vasarą, po kurios jie sugrįš dirbti į ankstesnę savo darbo vietą „Lidl“ parduotuvėje jų mieste“, – pasakoja S. Savickienė.

 

Į Lietuvos pajūryje esančią „Lidl“ parduotuvę atvykstantiems darbuotojams iš kitų miestų nereikės rūpintis apgyvendinimu – prekybos tinklas kiekvienam jų suteiks nemokamą apgyvendinimą viešbutyje, pažymi S. Savickienė. Esamus „Lidl“ darbuotojus pakeisti savo darbo vietą ir vasarai persikelti gyventi į Palangą prekybos tinklas motyvuoja ir papildomais dienpinigiais bei vieną kartą per mėnesį apmokama kelione namo.

Nors apgyvendinimo ir papildomų dienpinigių naudos yra skiriamos tik vasaros laikotarpiu prie prekybos tinklo komandos Palangoje prisijungiantiems jau esamiems „Lidl“ darbuotojams, motyvuojančias darbo sąlygas įmonės užtikrina savo komandos nariams visoje Lietuvoje.

„Visiems darbuotojams užtikriname finansinį stabilumą ir konkurencingą darbo užmokestį. „Rekvizitai.lt“ duomenimis, pirmąjį šių metų ketvirtį vidutinis užmokestis prieš mokesčius „Lidl Lietuva“ siekė 1928,30 euro bei buvo didžiausias tarp didžiųjų prekybos tinklų“, – pažymi S. Savickienė.

 

Nuo šių metų sausio 1 d. visų „Lidl“ darbuotojų darbo užmokestis padidėjo 5–15 proc., todėl iš viso bendrovė algų biudžeto didinimui iki 2022 finansinių metų pabaigos papildomai skirs dar 9 mln. eurų.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
5 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button