Vilniaus rinka

Lazdynėliuose atsidarė nauja „Maxima“ parduotuvė

Antradienį duris atvėrė nauja prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvė, įsikūrusi Lazdynėlių g. 23. Investicijos į šios parduotuvės įrangą siekė 390 tūkst. eurų. Jos prekybinis plotas – 798 kv. m.

Naujoje parduotuvėje šiuolaikiškai suplanuota ir įrengta prekybos salė, greitą apsipirkimą užtikrins 3 paprastos ir 4 savitarnos kasos. Pirkėjai parduotuvėje ras platų šviežio maisto, konditerijos bei kulinarijos asortimentą, ekologiškų prekių. Apie 80 proc. viso šviežio maisto asortimento sudarys lietuviška produkcija.

„Ir toliau tęsiame savo pažadą: gerinti klientų apsipirkimo patirtis visoje šalyje. Įrengiant parduotuvę buvo sutvarkyti šaligatviai, įvažiavimas. Tikimės, kad Lazdynų gyventojai paprasčiau ir patogiau ras visas reikalingas prekes vienoje vietoje“, – sako „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

 

Pirmąsias dienas po atidarymo pirkėjų laukia daug specialių pasiūlymų: rugpjūčio 18–rugsėjo 18 d. į pirkėjų AČIŪ kortelę sugrįš 5 proc. nuo pirkinių sumos. Rugpjūčio 18-21 d. AČIŪ kortelė tekainuos 1 ct. Kosmetikai, burnos priežiūros priemonėms bei buitinės chemijos prekėms bus taikoma 40 proc., kavai ir arbatai, sultims  35 proc., nealkoholiniam vynui ir sidrui 30 proc. nuolaida ir daug kitų akcijų.

Atidarymo metu pirkėjai buvo vaišinami įmonės „Premia KPC“ „Klasika“ ledais. Visą vasarą visose „Maximos“ parduotuvėse pirkėjai, pirkdami „Klasika“ ledus, šeimoms, auginančioms vaikus su specialiaisiais poreikiais, padovanos delfinų terapiją. Ši akcija vyksta jau trečius metus iš eilės ir per šį laikotarpį terapija jau buvo padovanota 30–čiai šeimų.

Naujoje „Maximoje“ pirkėjų patogumu rūpinsis 30 darbuotojų. Tai – ketvirtoji nauja „Maximos“ parduotuvė šiemet. Šiuo metu prekybos tinkle veikia 248 parduotuvės.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
15 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Tiksliai šita
Tiksliai šita
1 metus

citify eu/maxima-lazdyneliu-g/?fbclid=IwAR0p8xXuxs5wIHJHxrp0HroeqPFU_pwtIUHK1vNHUXfueuGpo5UWl6RWeMM

Dafk
Dafk
1 metus

Kas jiem per fetišas su tom geltonom sienom, košmaras kažkoks 😀 Visiškai jokio estetinio supratimo.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button