Vilniaus rinka

Kriptovaliutos pasiekė ir prekybos centrus – „Akropolis“ pirkėjams pasiūlė tapti kriptovaliutos milijonieriumi

Šiuo metu pasaulyje yra išleista daugiau nei 2000 skirtingų kriptovaliutų. Vienos jų – kaip bitkonai, ethereum ar litecoin – tapo visuotinio susidomėjimo objektu. Kitų kūrėjai taikosi į konkrečias nišas rinkoje. Nors kriptovaliutos, pastaraisiais metais pasaulyje ir Lietuvoje tapo daugelio diskusijų objektu, tik nedidelė dalis šalies gyventojų yra susidūrę su kriptovaliutomis „gyvai“, savo elektroninėje piniginėje. Dar mažiau yra tų, kurie kriptovaliuta atsiskaitė už prekes ar paslaugas, nors keliolika Lietuvos viešojo maitinimo, apgyvendinimo, pavežėjimo paslaugų, odontologijos įmonių yra paskelbusios, kad priima atsiskaitymus virtualia valiuta.

Vis dėlto, kriptovaliutos iš elektroninės erdvės žengia ir į fizinį pasaulį – prekybos bei pramogų centrai „Akropolis“ pasiūlė pirkėjams galimybę laimėti 1 000 000 vienetų „Reddcoin“ kriptovaliutos.

„Kriptovaliutos Lietuvoje populiarėja – tiesa, žmonės kol kas dažniau jas naudoja investavimui, tačiau dalis jų ateityje gali tapti ir gana populiariomis atsiskaitymo priemonėmis. Tad natūralu, jog verslas reaguoja į besikeičiančius vartotojų įpročius. Tikimės, kad ši akcija ne tik patiks „Akropolio“ pirkėjams, bet ir paskatins žmones labiau pasidomėti skirtingomis kriptovaliutomis ir jų teikiamomis galimybėmis“, – sakė bendrovės „Akropolis Group“ marketingo ir komunikacijos departamento vadovė Indrė Česūnienė.

 

„Reddcoin“, kurios milijoną vienetų savo pirkėjams pasiūlė „Akropoliai“, yra vadinama socialinių tinklų valiuta. Kaip pabrėžia jos kūrėjai, svarbiausias kriptovaliutos tikslas yra palengvinti atsiskaitymą socialinėse platformose. Nedidelė vieno „Reddcoin“ vieneto kaina leidžia jais patogiai atsiskaityti už paslaugas, pavyzdžiui, žaidimų papildymus, palikti arbatpinigių, paremti vieną ar kitą socialinėje erdvėje įgyvendinamą projektą.

Planuojama, kad ateityje „Reddcoin“ galėtų tapti savotiškais socialinių tinklų populiarumo taškais, kai vietoj mygtuko „like“ patikusios nuotraukos ar įrašo autoriui žmonės galėtų atsidėkoti finansinę vertę turinčiais „Reddcoin“. Ši galimybė jau taikoma „Twitter“, „Reddit“, „Twich“ socialiniuose tinkluose.

10 „Reddcoin“ vienetų vertė šiuo metu yra apie 6,2 JAV dolerio centus (www.coinmarketcap.com duomenimis), o bendra kapitalizacija yra apie 180 mln. JAV dolerių.

 

„Reddcoin“ kriptovaliuta skirta aktyviai bendraujantiems, inovatyviems žmonėms, tai buvo viena iš svarbių priežasčių, kodėl rinkomės būtent ją. Nemažiau svarbu ir tai, kad technologiškai „Reddcoin“ yra pažangesnė, aplinkai draugiškesnė kriptovaliuta. Ji nėra „kasama“ kaip dauguma kitų kriptovaliutų, todėl nenaudoja kompiuterių resursų, o kartu ir didžiulio kiekio energijos“, – sakė Indrė Česūnienė.

Milijoną „Reddcoin“ vienetų laimės vienas iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ar Šiaulių „Akropolių“ pirkėjų, prekybos ir pramogų centre vasario mėnesį įsigijęs prekių ar paslaugų už 20 eurų ir užregistravęs savo čekį loterijos svetainėje.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
2 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button