Vilniaus rinka

Konkurencijos taryba: „MM Grupp“ negalės perimti „Forum Cinemas“

Konkurencijos taryba pareiškė, kad Estijos verslininkai negalės įsigyti „Forum Cinemas“ kino teatrus Lietuvoje valdančios bendrovės „Forum Cinemas Lithuania“ akcijų.

Taryba pranešė nutraukusi Marguso Linnamae (Marguso Linemajės) ir Ivaro Vendelino valdomos bendrovės „MM Grupp“ prašymo nagrinėjimą, nes sandorį planuojančios įmonės laiku nepateikė visos reikalingos informacijos.

„Minėtos bendrovės negalės įgyvendinti planuoto sandorio“, – pranešė taryba.  

 

„MM Group“ apie planuojamą sandorį tarybai pranešė šiemet kovą, ji ketino įsigyti 51 proc. „Forum Cinemas Lithuania“ akcijų ir padidinti paketą iki 100 procentų. 

„Planuojančios susijungti įmonės privalo laiku pateikti teisingą ir išsamią informaciją, kad galėtume įvertinti koncentracijos poveikį rinkoms, konkurencijai ir vartotojams bei nuspręsti, ar toks sandoris gali būti įgyvendinamas“, – teigė tarybos pirmininkas Šarūnas Keserauskas.

Konkurencijos tarybos nutarimas nėra skundžiamas. Tai pirmas kartas, kai teko nutraukti įpusėtą sandorio vertinimo procedūrą negavus visos būtinos informacijos iš sandorio dalyvių.

 

Tarybos ekspertai rinko informaciją bei duomenis iš sektoriaus įmonių, Lietuvos kino centro ir įvairių nekilnojamojo turto vystytojų, siuntė rinkos dalyviams prašymus patikslinti informaciją, tačiau per daugiau kaip tris mėnesius, kai buvo sustabdytas pranešimo nagrinėjimas, ji iš sandorio dalyvių negavo visos būtinos informacijos.

Su „MM Group“ susijusios įmonės valdo „Apollo“ boulingus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose ir kino teatrą Panevėžyje, o „Forum Cinemas Lithuania“ turi penkis kino teatrus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. 

„MM Grupp“ taip pat investuoja į sveikatos priežiūrą, žiniasklaidą, nekilnojamąjį turtą, mažmeninę prekybą ir paslaugas, taip pat į žaliųjų technologijų rizikos kapitalą.

 

„MM Grupp“ yra ir Baltijos valstybių naujienų agentūrų BNS savininkė.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
2 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button