Vilniaus rinka

Karoliniškių mikrorajone atidaryta nauja „Maxima” – pirkėjų laukia specialios nuolaidos

Šiandien pirkėjams duris atvėrė prekybos tinklo „Maxima” parduotuvė Vilniuje, Laisvės pr. 26. Erdvioje „XX” formato parduotuvėje pirkėjai ras platų įvairių prekių pasirinkimą, savitarnos kasas. Taip pat šalia „Maximos” sutvarkyta aplinka, įrengta erdvi automobilių stovėjimo aikštelė. Į parduotuvę investuota 680 tūkst. eurų ir sukurta daugiau nei 60 naujų darbo vietų.

„Naujoji „Maximos” parduotuvė turės ne tik tradicines, bet ir skubančių klientų pamėgtas  – savitarnos kasas. „XX” formato parduotuvėje pirkėjai ras ne tik gausų maisto prekių pasirinkimą, bet ir drabužių, namų apyvokos priemonių, knygų bei daugelį kitų prekių,” – sako „Maximos” prekybos vadovė Lina Trinkūnienė.

Į parduotuvę investuota 680 tūkst. eurų ir sukurta daugiau kaip 60 naujų darbo vietų. Atidarant naują parduotuvę sutvarkyta ne tik parduotuvės aplinka, bet ir pagerinta infrastruktūra –  sutvarkyti aplinkiniai pėsčiųjų takai, įrengtos specialios perėjos regėjimo negalią turintiems asmenims, įrengti modernūs apšvietimo stulpai, pavasarį bus atnaujinta veja aplink prekybos centro teritoriją.

Pirkėjai naujai atidarytą parduotuvę patogiai pasieks tiek pėsčiomis, tiek visuomeniniu ar asmeniniu transportu. Kadangi parduotuvė yra įsikūrusi visai šalia judraus Laisvės prospekto, ją patogu pasiekti ir aplinkinių Lazdynų ir Pilaitės mikrorajonų gyventojams.

Pirkėjams naujoji parduotuvė duris atvėrė kovo 15 dieną, bet specialūs pasiūlymai atidarymo proga, kurie sieks 50 procentų, galios visą savaitgalį. Pasiūlymų sąrašas labai platus, nuolaidos bus taikomos vaisiams, pieno produktams, saldainiams ir šokoladui, kavai, buitinei chemijai ir daugeliui kitų prekių. Visa informacija ir pasiūlymai skelbiami parduotuvėje, specialiame atidarymui skirtame leidinyje ir www.maxima.lt. Taip pat iki balandžio 15 dienos, perkant šioje parduotuvėje, su „Ačiū” kortele, į ją grįš net 5 procentai nuo pirkinių sumos.


Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Orchidėja
Orchidėja
2 metus

Šiandien užsukau į tą naują Maximą. Pasidairiau keletą minučių ir atgal iš parduotuvės nieko nepirkus (ir be manęs buvo tokių pirkėjų, apsisuko ir atgal). Eilės ilgiausios, stebuklo nėra, viskas kaip ir kitose maximose tik, kad keletą prekių šiek tiek pigiau. Rašoma, kad erdvios stovėjimo aikštelės, na nevisai pasakyčiau, juolab išvažiuoti ar įvažiuoti yra problematiška prasilenkti.

daiva
daiva
2 metus
Atsakinėti į  Orchidėja

vaje vaje, maxima tik 4 dienos kaip dirba, o jau komentarai.kaip nebus eiliu, jeigu visas karoliniskiu mikrorajonas susigrudo, o juk patalpos negumines, neissitemps sienos.zmones irgi ne robotai, negali per sekunde aptarnauti kasoje pirkejo. o zmones ivairūs, jiems niekada neitiksi, visada kas nors negerai. mato tik save, o kitus alkunemis isstumdytu.

Back to top button