Vilniaus rinka

Kalnėnuose duris atvėrė nauja „Maxima“ XX formato parduotuvė

Ketvirtadienį Vilniaus Kalnėnų rajone atsidarė visiškai nauja lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ XX formato parduotuvė, įsikūrusi Moravų g. 7. Investicijos į naujos parduotuvės įrangą siekė 1,3 mln. eurų.

Darbų metu aplink parduotuvę buvo sutvarkyti pravažiavimai, įrengti šaligatviai, dviračių takai, praplėsta gatvė. Parduotuvės bendrasis plotas siekia 3100 kv. m. Joje veiks 6 įprastos ir 6 savitarnos kasos.

Pirkėjai parduotuvėje ras platų kulinarijos, konditerijos, šviežio maisto, kosmetikos bei gyvūnų prekių asortimentą. Apie 80 proc. viso šviežio maisto asortimento sudarys lietuviška produkcija.

 

„Ir toliau plečiame savo tinklą bei stengiamės būti prieinami pirkėjams visoje šalyje. Ši parduotuvė – pirmoji Kalnėnuose. Tikiu, kad vietos gyventojai šioje parduotuvėje atras visas reikalingas prekes už prieinamą kainą“, – sako „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Šioje parduotuvėje, kaip ir kitose, padidintas dėmesys skiriamas darbuotojams. „Maxima“ savo esamus ir būsimus darbuotojus yra apdraudusi specialiu draudimu nuo koronaviruso. Darbuotojai yra aprūpinti būtinomis apsaugos priemonėmis – medicininėmis kaukėmis ar apsaugos skydeliais, pirštinėmis, dezinfekciniu rankų skysčiu. Kasdien darbuotojams yra matuojama temperatūra. Jeigu darbuotojai jaučiasi prastai, turi peršalimo ar gripo simptomų, jų prašoma likti namuose.

Atnaujintoje „Maximoje“ pirkėjų patogumu rūpinsis net 100 darbuotojų. Šiuo metu prekybos tinkle veikia 253 parduotuvės.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
24 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Aura
Aura
3 mėnesius

Jau apie sutvarkyta ir praplėstą gatvę geriau patylėtu,kiekvieną dieną pro ten važiuoju.Tik sugadino gatvę ir net kur nudaužė asfalto kraštus ir ten nesutvarkė,o apie šalia esančius krūmus prie kelio,pasžiūrėkite kaip juo išdraskėt.

Martynas
Martynas
3 mėnesius
Atsakinėti į  Aura

Teisybės dėlei reiktų papildyti, kad normalaus šaligatvio gerą gabalą vis tik nutiesė.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button