Pirmąją Velykų dieną, balandžio 4-ąją, nedirbs beveik visi didieji prekybos tinklai.

Prekybos tinklas „Maxima“ praneša, jog balandžio 4-ąją nedirbs, o pirmadienį, antrą Velykų dieną, parduotuvės dirbs kaip įprastai.

„Tebesitęsiant COVID-19 pandemijai savo darbuotojams norime suteikti papildomą nedarbo dieną. (…) Per Velykas, kaip ir didžioji Lietuvos dalis, ilsėsimės ir skirsime laiką pabūti su artimaisiais, kiek leis karantino sąlygos. Kviečiame pirkėjus į tai atsižvelgti ir kuo anksčiau planuoti šventinius apsipirkimus“, – pranešime cituojama „Maxima“ generalinė direktorė Jolanta Bivainytė.

Prekybos tinklas „Iki“ praneša, kad sekmadienį tinklo parduotuvės taip pat nedirbs.

Lidl“ tęsia tradicijas

Prekybos tinklas „Lidl“ tęsia tradicijas ir primena, kad pirmąją šv. Velykų dieną, balandžio 4-ąją, visos „Lidl“ parduotuvės taip pat nedirbs. Sprendimą nedirbti per Velykas „Lidl“ pakartos jau ketvirtus metus iš eilės.

Balandžio 5-ąją, pirmadienį, antrąją Velykų dieną, visos „Lidl“ parduotuvės dirbs įprastu darbo laiku. Dieną prieš Velykas, balandžio 3-ąją, visos „Lidl“ parduotuvės taip pat dirbs įprastu grafiku. Sprendimą, nedirbti per Velykas, „Lidl“ priima jau ketvirtus metus iš eilės, kad visi įmonės darbuotojai galėtų šventes praleisti su artimiausias šeimos nariais. Prekybos tinklas taip pat turi tradiciją nedirbti ir per kitas didžiąsias metų šventes – pirmąją Kalėdų bei Naujųjų metų dieną.

Pirmą Velykų dieną nedirbs nei viena „Rimi

Šiais metais, kaip ir pernai, visos „Rimi“ tinklo parduotuvės pirmą Velykų dieną, balandžio 4-ąją, nedirbs. „Labai tikimės, kad karantinas ir jo metu taikomos priemonės, taip pat – visų gyventojų sąmoningumas leis Velykas sutikti bent kiek džiugesnėmis nuotaikomis. Leidžiant laiką namuose, pirmiausia, norime, jog jas pajustų mūsų darbuotojai ir turėtų galimybę atsikvėpti“, – sako Irina Miklienė.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

32 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Kokio atlyginimo (į rankas) pakaktų, kad būtų įmanoma gyventi sostinėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist