Vilniaus rinka

Kaip paversti savo verslą matomu internete?

Tam, kad mūsų dienomis pilnai išnaudoti galimybes internete ir paskatinti verslo augimą, būtina dirbti su svetainės matomumu. Vienas iš procesų, leidžiančių tai pasiekti yra optimizavimas, susijęs su skelbiamu turiniu. Jūs jau greičiausiai žinote, kad optimizuojant turinį, reikia sudėti teisingus raktažodžius į URL, pavadinimus ir aprašymus. Tačiau, norint, kad svetainė būtų dar labiau matoma galima imtis dar kelių efektyvių veiksmų.

Sukurti aukštos kokybės turinį

Aukštos kokybės turinys gali būti naudingas verslui dėl dviejų priežasčių. Pirma – SEO, nes paieškos varikliai labiau vertina ilgesnį ir kokybiškesnį turinį. Yra daugybė kitų įmonių, kurių veikla panaši į jūsų, tad norint laimėti kovą, yra svarbu, kad jūsų turinys būtų išskirtinis ir optimizuotas. Antra priežastis – reputacija. Žmonės supranta, kad internete nėra labai daug kokybiško turinio, tačiau jei jums pavyks pritraukti potencialių klientų dėmesį ir suteikti tai, ko jie ieško, jie tikrai sugrįš.

 

Leisti lengvai dalintis turiniu

Tai reiškia, tik viena – patalpinkite dalinimosi socialiniuose tinkluose mygtukus šalia savo turinio, kuriuo norite pasidalinti. Tokiu būdu gausite daugybę nuorodų į savo svetainę ir padarysite ja patrauklesne, paieškos varikliams.

Optimizuoti paveiksliukus

 

Galima patalpinti savo verslo nuotraukas tam, kad žmonės galėtų pamatyti kaip viskas atrodo iš vidaus. Nuotraukos, turi didelę įtaką klientų apsisprendimui imtis vienokių ar kitokių veiksmų. Tačiau, pradžioje reikia jas optimizuoti, nes nežiūrint į tai, kad Google ir kitos paieškos sistemos yra ganėtinai geros, jos vis dar nemoka skaityti paveiksliukų. Todėl nuotraukoms ir paveiksliukams reikalingi aprašymai, kuriuose būtų raktažodžiai, leidžiantys jums atsirasti aukštesnėse paieškų pozicijose.

Socialiniai tinklai

Vertėtų sukurti tiek aktyvių profilių socialiniuose tinkluose, kiek įmanoma. Tai padidins svetainės matomumą ir padidins prekinio ženklo populiarumą. Milijonai žmonių visame pasaulyje neįsivaizduoja gyvenimo be Facebook, Instagram ar YouTube, todėl yra svarbu siekti jų dėmesio ten, kur jie praleidžia daug laiko.

 

Atgalinės nuorodos į svetainę

Atgalinės nuorodos, taip pat yra labai svarbios ir reikalingos, todėl jų reikėtų sukurti maksimaliai daug. Tai yra kitose svetainėse sudėtos nuorodos, vedančios žmones pas jus. Jei turite įdomių vaizdo įrašų ar įtraukiančio turinio, tai galima pasiūlyti kitiems pasidalinti informacija apie juos. Paieškos varikliams atgalinės nuorodos yra lyg „balsai“ ir kuo daugiau jų surenkate, tuo geriau.

Pagerinti verslo svetainės navigaciją

 

Kai potencialūs pirkėjai apsilanko jūsų svetainėje, tikrai nereikėtų priblokšti jų dideliu opcijų kiekiu, nes jos gali atbaidyti klientus. Pasiūlymų kiekis turėtų būti, kaip įmanoma siauresnis, po truputį vedant pirkėjus prie to, ko jiems iš tiesų reikia.

Kontaktinės informacijos matomumas

Leiskite žmonėms jus lengvai rasti, patalpinant visą kontaktinę informaciją gerai matomoje vietoje pradiniame svetainės puslapyje arba kontaktų skiltyje. Potencialūs klientai neturėtų ieškoti šios informacijos ilgiau nei 10 sekundžių.

 

Svetainės pagreitinimas

Vienas iš labiausiai atstumiančių dalykų lankytojams – ilgai užsikraunanti svetainė. Tai gali atsitikti, jei svetainė nėra optimizuota aukštos raiškos nuotraukoms arba animuotiems failams. Taigi būtinai išbandykite viską ir įsitikinkite, kad Jūsų klientai nepabėgs dėl per ilgo laukimo.

Pastoviai atnaujinkite svetainę, kad ji butų patraukli akiai

Svetainė yra jūsų verslo atspindys, jei turite kokybišką turinį, įkomponuotą į gražų foną ir nuostabias nuotraukas, jūs tikrai būsite patrauklūs klientams. Tačiau tai įmanoma tik tuo atveju, jei nuolat atnaujinsite savo svetainę, seksite technologijų, dizaino ir turinio madas.

Šių ganėtinai paprastų, tačiau labai svarbių patarimų laikymasis, leis ne tik, jūsų svetainei būti labiau matomai Google paieškoje, tačiau ir jūsų verslas pajus to naudą.

Straipsnis parengtas bendradarbiaujant su turinio užsakovais

Digital Star profesionalios SEO paslaugos verslui

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button