Vilniaus rinka

Kaip išsirinkti greitai pastatomą tvoros pamatą?

Tvoros įrengimas, kaip ir namo statyba, prasideda nuo pamato, kuris sutvirtintų ir sujungtų tvorą į vientisą objektą. Kas yra svarbu renkantis tvoros pamatą pasakoja UAB „Tvorų statyba“ komercijos direktorius Edvinas Keras. 

Surenkamas tvoros pamatas nukonkuravo betoną

Edvinas Keras pastebi, kad klientai paprastai ieško greito ir pigaus būdo pastatyti tvorą.

„Dažnas klientas, statydamas tvorą, nori išvengti brangių betonavimo darbų. Viena geriausių tam alternatyvų – surenkamas tvoros pamatas. Toks pamatas gamybos metu yra sutankintas, jame nedaug skylučių, porų, kuriose gali kauptis purvas, drėgmė, todėl toks pamatas yra pranašesnis už įprastinį betoninį pamatą, nes jį ne tik daug lengviau įrengti, bet taip pat surenkamas pamatas  ilgiau išlieka gražus, išvengiama netvarkos, kuri lieka po betonavimo darbų. Taip pat surenkamas pamatas yra net tris kartus pigesnis už betoninį, kuris liejamas vietoje. Todėl surenkamas tvoros pamatas labai sparčiai populiarėja ir baigia nukonkuruoti betoninį pamatą“, – teigė Edvinas Keras. 

 

Surenkamas tvoros pamatas yra sudarytas iš surenkamų elementų – savotiškų bortelių. Jų nereikia betonuoti ar paruošti jiems specialaus pagrindo. Bortelių įdėtinės metalinės detalės gręžiamos tiesiai prie tvoros stulpų. Tuomet ant šių detalių jie pakabinami.  

Surenkamas tvoros pamatas – tvirtas ir patvarus

Pasak Edvino Kero, surenkamas tvoros pamatas yra patvarus, nes pagamintas pagal aukščiausius tokiems pamatams keliamus reikalavimus.

„Jei kyla klausimas, ar tokia tvora patvari, galiu atsakyti: vienareikšmiškai – taip. Surenkamo pamato elementai yra pagaminti pagal pamatų sistemoms reikalaujamus standartus. Bortelio viduje yra ištisinė armatūra, kuri apsaugo, kad pamatas nesuskiltų. Tokio bortelio pagalba galima šiek tiek pakelti sklypą, kad, esant liūtims, neatitekėtų vanduo. Nors tai nėra sprendimas, apsaugantis nuo vandens, šiek tiek jo sulaikyti gali. Bortelių pagalba galima pasidaryti didesnę atraminę sienelę, taip pat, dedant juos vieną ant kito, galima vizualiai perskirti sklypą. Taip pat verta paminėti, kad jeigu kliento sklype yra nuolydis, dažniausiu atveju yra norima, kad tvoros viršus būtų lygus. Surenkamų bortelių pagalba šią problemą galima lengvai išspręsti ir sulyginti aukščių skirtumus. Taigi, surenkamas tvoros pamatas dėl savo savybių gali atlikti ne vieną funkciją“, – sakė UAB „Tvorų statyba“ komercijos direktorius.

 

Surenkamas tvoros pamatas apsaugos tvorą nuo žoliapjovės

Edvinas Keras teigia, kad surenkamas tvoros pamatas palengvina net kiemo priežiūrą ir yra nepakeičiamas, jei norima apsaugoti medinę ar iš skardos pagamintą tvorą. Pamatas neleis pažeisti tvoros, pavyzdžiui, pjaunant žolę ar atliekant kitus aplinkos tvarkymo darbus.     

Surenkamas tvoros pamatas dažniausiai būna betono ar tamsiai pilkos spalvos, o įdėtines detales galima nudažyti bet kokia norima spalva. 

Surenkamos tvoros pamatas – novatoriškas būdas greitai ir efektyviai pastatyti tvorą.

 

Daugiau informacijos apie surenkamą tvorų pamatą ir jo įrengimą rasite www.tvirtatvora.lt.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button