Vilniaus rinka

Kaip „Akropolis“ dirbs visuotinio karantino metu?

Šalyje nuo šeštadienio įsigaliojus visuotiniam trijų savaičių karantinui, prekybos centrai sulaukia pirkėjų klausimų, kokie pokyčiai planuojami ir ką reikėtų žinoti susiruošus į parduotuves. Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose įsikūrusiuose „Akropoliuose“ kardinalių pokyčių nebus, daugumos parduotuvių darbo laikas nesikeis, laikinai nedirbs tik kino teatrai ir kitos pramogų teikimo vietos, o dauguma kavinių ir restoranų maistą tieks tik išsinešimui. 

Pagal reikalavimus, bendrose prekybos centro erdvėse ir atskirose parduotuvėse vienam asmeniui turi tekti ne mažiau nei 10 kv. metrų ploto. Prekybos centruose „Akropolis“ vienu metu esančių žmonių kiekis aktyviai stebimas ir analizuojamas dar nuo pavasario, tad jų reguliavimui pasiruošta iš anksto. Prie įėjimų į visas parduotuves priklijuoti lipdukai, nurodantys, kiek žmonių vienu metu gali būti toje parduotuvėje.

„Turime tokių prekybos vietų, kur vienu metu gali būti aptarnaujamas tik vienas pirkėjas, tad tuo atveju, jei vienu metu į patalpą norės užeiti daugiau nei vienas klientas – teks luktelėti. Prekybos centrų alėjose prie mažesnio ploto parduotuvių sužymėjome laukimo vietas, tad pirkėjų prašome vadovautis šiuo ženklinimu“, – sako „Akropolis Group“ komunikacijos departamento vadovas Dominykas Mertinas.

 

Jo teigimu, pandemijos metu žmonės jau išsiugdė įprotį pirkinius planuoti iš anksto. Tai rodo daugiau kaip dešimtadaliu išaugęs vidutinis pirkėjo krepšelis – vieno apsilankymo metu stengiamasi aplankyti visas norimas prekybos ir paslaugų vietas.

„Artėja didžiosios metų šventės, kurios įprastai išaugindavo pirkėjų srautus. Suprasdami, koks šis laikotarpis svarbus mūsų klientams, raginame apie kalėdines dovanas šiemet kaip niekada pagalvoti iš anksto: susiruošusiems į prekybos centrus susiplanuoti pirkinius ilgesniam laikotarpiui, susidaryti sąrašą, gal net apgalvoti, kokia eilės tvarka apsilankyti parduotuvėse, pasinaudojus „Akropolio“ svetainėje esančiais prekybos centrų planais. Pandemijos metu įsitikinome, kad dauguma mūsų pirkėjų elgiasi sąmoningai ir atsakingai, vadovaujasi saugaus apsipirkimo rekomendacijomis, tad tikime, jog ir šie laikini ribojimai nesukels didelių nesklandumų“, – komentuoja D. Mertinas.

Nuo šeštadienio įsigaliojusio visuotinio karantino metu prekybos centruose neveiks kino centrai, pramogų teikimo vietos, kazino. „Akropolio lede“ galės treniruotis tik aukšto sportinio meistriškumo sportininkai. Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ visos ne maisto parduotuvės dirbs iki 21 val. „Maxima“ Vilniaus „Akropolyje“ dirbs nuo 8 iki 24 val., Klaipėdos ir Šiaulių prekybos centruose – nuo 8 iki 22 val. „Eurovaistinė“ Vilniaus ir Klaipėdos „Akropoliuose“ dirbs 8-22 val., Šiauliuose darbą pradės kiek vėliau – 10 val. ir dirbs iki 22 val., „Ermitažas“ Vilniuje dirbs nuo 8 iki 22 val.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
6 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Juozas
Juozas
5 mėnesius

Uzdara nevedinama patalpa jie su virusu kovoja.Debilai ka daugiau gali pasakyt.O lauke grynam ore su kaukem. Jus tikrai kuku ar kaip

Paskutinį kartą redaguota 5 mėnesius (Juozas)
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button