Vilniaus rinka

Jūsų verslo dar nėra internetinėje erdvėje? Karantinas – pats geriausias laikas joje atsirasti

Pastarojo dešimtmečio tendencijos rodo, kad vis daugiau ir daugiau žmonių nusprendžia kurti savo verslą. Ir, nieko keista, kodėl būtent tokia idėja tampa priimtina daugeliui – juk galimybę kurti bei vystyti verslą, leidžia realizuoti įvairius sumanymus, užtikrinti darbo vietą sau ir kitiems, o taip pat – gerinti ekonominę šalies būklę. Tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad verslą kuriantieji susiduria ir su daugybė įvairių klausimų bei pasirinkimų. Vienas iš jų – klausimas, kokioje plotmėje – fizinėje ar internetinėje bus vykdomas verslas? Itin didelė dalis žmonių, kuriančių savo verslą, nusprendžia jį vykdyti fizinėje plotmėje, pamiršdami internetinės erdvės privalumus. Tad, jei ir jūs esate vienas iš tų, kuris verslą nusprendė vykdyti fizinėje erdvėje, prisiminkite, kad būtent šiuo metu galiojantys apribojimai yra puiki paskata pradėti vykdyti veiklą internetu.

Kokie šio pasirinkimo privalumai?

Tikrai netrūksta priežasčių, kodėl jūsų verslas turėtų būti perkeltas į internetinę erdvę, privalumai – kalba patys už save:

  • veiklą galėsite nepaisydami šiuo metu taikomų apribojimų, kai itin didelė dalis tam tikras prekes parduodančių ar paslaugas teikiančių erdvių yra laikinai sustabdžiusios savo veiklą;
  • net ir tuo atveju, jei esate numatę palyginti ilgą fizinės verslo erdvės darbo laiką, pavyzdžiui, darbuotojai dirba net keliomis pamainomis, o galimybių įsigyti prekių ar pasinaudoti paslaugomis, egzistuoja net keliolika valandų per parą, vistiek tas laiko tarpas neprilygs internetinės erdvėms siūlomoms galimybėms. Nepamirškite, kad būtent veiklos vykdymas internetu leis žmonėms jūsų prekes ar paslaugas įsigyti net 24/7, taigi, galite tikėtis gerokai didesnio srauto, ir, žinoma, pelno;
  • taip pat verta akcentuoti ir tai, kad nusprendus pradėti savo veiklą vykdyti internetu, jūsų paslaugos ar prekės bus pasiekiamos ne tik bet kuriuo paros metu ar savaitės dieną, bet ir visos šalies žmonėms jei tik užtikrinsite tinkamus logistikos sprendimus). Taigi, tai yra dar vienas veiksnys, dėl kurio, galite tikėtis dar didesnio klientų srauto ir dar didesnio pelno.
  • ne ką mažiau svarbios yra ir verslo išlaikymui skirtos išlaidos. Nors kiekvienas atvejis yra  individualus ir nuo daugybės įvairių kriterijų priklauso, kiek išlaidų prireiks norint vykdyti veiklą fizinėje plotmėje, ir kiek jų prireiks norint vykdyti internetu, praktika rodo, kad būtent antrasis variantas leidžia sutaupyti daugiau. Internetinės parduotuvės išlaikymas dažniausiai yra pigesnis nei fizinės, todėl jus džiugins mažesnės išlaidos.

Taigi, apibendrinant belieka tik pridurti, kad karantinas – pats geriausias metas perkelti savo veiklą į internetinę erdvę, kadangi jūs ne tik galėsite ją vykdyti, nepaisydami keliamų apribojimų, bet ir taip pat džiaugsitės kitais šio pasirinkimo privalumais, pavyzdžiui: jūsų paslaugos ar prekės taps pasiekiamos visos šalies žmonėms, be to, jų įsigyti ar jomis naudotis bus galima 24/7, todėl, jus džiugins didesni klientų srautai bei pelnas. Na, ir, žinoma, taip pat svarbu pabrėžti, kad dažniausiai verslo išlaikymas internetinėje erdvėje kainuoja mažiau.

 

Net ir tuo atveju, jei verslo neįmanoma perkelti į internetinę erdvę, vis tiek yra tam tikrų sprendimų, kuriuos galite pasitelkti savo naudai

Tačiau taip pat dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad visgi egzistuoja tam tikros veiklos, kurių negalima perkelti į internetinę erdvę, pavyzdžiui, grožio, odontologijos, masažo paslaugos negali būti teikiamos nuotoliniu, taip pat ne visi prekybos sprendimai gali būti vykdomi internetu. Verta akcentuoti, kad net ir tokiais atvejais, t.y., šių verslų savininkai gali rinktis ne vieną su internetu susijusį sprendimą, kuris atneš realios naudos. Kone kiekviena reklamos agentūra pasiūlys tam tikrų sprendimų, pavyzdžiui, tokių kaip efektyvi reklama internete, kuri leis padidinti jūsų teikiamų paslaugų ar parduodamų prekių žinomumą ir padidinti klientų ar pirkėjų skaičių. Savaime suprantama, nors reklamos agentūra ir pasirūpins viskuo už jus, reklama internete taip pat  pareikalaus tam tikro jūsų dėmesio, tad besitęsiantys apribojimai, kai dauguma verslo atstovų turi šiek tiek daugiau laisvo laiko nei įprastai.

Profesionalios SEO paslaugos

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button