Investuotojas: „Nebūčiau patikėjęs, kad Vilniuje gali taip nutikti“

Komentarai 3

 1. kaimynė says:

  Kur autorius mato “teisinę demokratinę valstybę”? Nėra ir man rodos nebuvo tokios.
  Nei čia pirmas nei čia paskutinis savivaldybės savivaliavimas. Kiek kartų savivaldybė yra išdavus leidimus statybai, bet kai pastatas pastatytas, atsiima. Pati esu keistoje situacijoje su savivaldybe. Esu klypo Vilniaus mieste bendrasavininkė ir dabar su kitais 2 savininkais norime atskirti savo sklypus, kad kiekvienas galėtų tvarkytis kaip nori. Sutarimas tarp bendrasavininkų yra, atsiskyrimas neprieštarauja jokiems teisės aktams, jokie kaimynai neprieštarauja, laikomasi visų Vilniaus plano reikalavimų ir nuostatų, o savivaldybė BE JOKIŲ PAAIŠKINIMŲ, neleidžia atsiskirti.
  Kažkas akivaizdžiai storą riebaluotą leteną yra padėjęs ir ant mūsų ir ant jūsų sklypų. Mes jau bandome eiti teisiniu keliu per teismus ir nesustosime, kol tarptautiniai teismai neskirs milijoninių baudų. Manau panašiai ir jus darote 🙂

 2. david says:

  Never, I repeat never make contracts with municipality, region or ministries in the countries where the Soviet Union was. Never.

  Why? Because they are worse than the third world. Don’t forget my advice.

  • >David says:

   You are almost right. I can only imagine a load of s**t you had to overcome in your business. My best regards and respect go to you if you are still in business in Lithuania.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar iš Lietuvos oro uostų brangu skristi atostogauti?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist