Vilniaus rinka

Interneto žiniasklaidos asociacijos narių susitikime su Premjere aptarti žiniasklaidos sektoriaus prioritetai

Interneto žiniasklaidos asociacijos (IŽA), vienijančios 7 šalies naujienų portalus, atstovų susitikime su šalies Ministre pirmininke Ingrida Šimonyte aptartos šalies žiniasklaidos aktualijos. Susitikime diskutuota dėl pandemijos informacinių iššūkių valdymo, viešosios vakcinacijos kampanijos užtikrinimo, šalies žiniasklaidos kompanijų konkurencijos su globaliniais interneto žiniasklaidos rinkos gigantais – Facebook, Google, YouTube –  ir šalies pozicijų gerinant konkurencinę aplinką vidaus rinkos dalyviams.

„Ministrė pirmininkė patikino, kad viešasis sektorius numato viešinimo kampaniją ir rengiasi bendradarbiavimui su šalies žiniasklaida siekiant užtikrinti plačią ir tolygią vakcinacijos kampanijos informacinę sklaidą, daug dėmesio buvo skirta žiniasklaidos rėmimo modelio pertvarkai, kuriai finansavimas, pasak Premjerės, turėtų būti didinama tik išsprendus efektyvumo, skaidrumo ir valdymo klausimus šiuo metu paramos skirstymą administruojančiame Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fonde“, – po susitikimo komentavo IŽA pirmininkas Arnas Marcinkus.

Susitikime nemažai dėmesio buvo skirta ir dalies šalies žiniasklaidos sektoriaus priemonių skundui Europos Komisijai dėl neteisėto LRT finansavimo aptarti. Susitikime IŽA nariai pristatė savo skundo motyvus, aptarė galimus ginčo sprendimo variantus ir pasiūlė LR Vyriausybei imtis lyderystės ir inicijuojant plataus mąsto dialogą sprendžiant problemas šalies viduje, o ne laukiant EK rekomendacijų.

 

Interneto žiniasklaidos asociacijos vienija 7 interneto naujienų portalus: Delfi, 15min.lt, Lrytas.lt,  tv3.lt, VE.lt, madeinvilnius.lt, kasvykstaKaune.lt.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
5 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button