Didžiausia šalyje vandentvarkos bendrovė „Vilniaus vandenys“ gerina klientų informavimą ir pristato interaktyvų žemėlapį, kuriame iš anksto galima sužinoti apie planuojamus laikinus vandens tiekimo atjungimus.

Interaktyvus planuojamų vandens tiekimo atjungimų žemėlapis patalpintas įmonės INTERNETINĖJE SVETAINĖJE

Žemėlapyje pateikiama informacija, kur dėl planuojamų tinklo  atnaujinimo darbų laikinai bus sustabdytas vandens tiekimas. Dėl vieno atjungimo vandens tiekimo sutrikimai gali būti juntami keliose vietose. Priartinus žemėlapį galima pamatyti atskirus atjungimus, o paspaudus ant jų – tikslų adresą ir planuojamą darbų atlikimo laiką.

„Rūpinamės savo klientais ir stengiamės kuo labiau išnaudoti įvairias informacijos sklaidos galimybes. Kadangi vis daugiau klientų naudojasi internetu ir kas mėnesį jų daugiau nei 20 tūkstančių apsilanko mūsų internetinėje svetainėje, tikimės, kad nuolat atnaujinamas interaktyvus vandens tiekimo atjungimų žemėlapis bus patogus ir naudingas įrankis.“, – naujovę komentavo Klientų aptarnavimo tarnybos vadovė Giedrė Blazgienė.

Primename, kad papildomai, kaip ir anksčiau, apie laikinus vandens tiekimo nutraukimus privačius klientus informuojame SMS žinutėmis, o verslo klientus – elektroniniu paštu. Ateityje ketiname ir toliau tobulinti klientų informavimą bei diegti kitus patogius įrankius.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, kad Vilniaus viešojo transporto bilietai būtų suskirstyti pagal zonas?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.